Respawn.pl

Schowaj się i wygraj nagrody od Grześków w specjalny evencie w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski

Zabawa w chowanego, kto jej nie lubi? Grześki wraz ze streamerem Jacob4TV rozpoczynają kolejną akcję w CS:GO i tym razem sprawdzą, jak gracze potrafią zniknąć w grze hide & seek!

Za nami już challenge przygotowany przez Grześki na specjalnie stworzonej mapie, więc tym razem przyszła pora na nieco luźniejszą rywalizację. Po pokonywaniu przeszkód gracze będą mieli okazję sprawdzić się w grze, w którą każdy się bawił i bawi do tej pory. Mowa tutaj o zabawie w chowanego, jednak na mapach w CS:GO!

1,2,3…10 – SZUKAM!

Już dzisiaj o godzinie 16:00 na specjalnej grześkowej transmisji u Jacob4TV czeka nas prawdziwa zabawa w postaci chowanego. Streamer będzie w CS:GO szukał swoich widzów, a najlepsi otrzymają nagrody przygotowane od partnera, jakim są Grześki. Ostatnie akcje cieszyły się dużą popularnością i w tym przypadku na pewno nie będzie inaczej, bowiem kto nie chciałby pograć w chowanego i wygrać super nagród?

Schowaj się w CS:GO i zgarnij nagrody! 

Dla najlepszych widzów, których Jacob4TV nie znajdzie na mapie CS:GO, przygotowane są słodkie, ale także gamingowe nagrody. Podczas transmisji wyłonieni zostaną mistrzowie chowanego. Już teraz życzymy wszystkim powodzenia i udanych kryjówek na mapie!

Pamiętajcie że transmisja odbędzie się na kanale Twitch Jacob4TV i rozpocznie się już o 16:00.

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy