Respawn.pl

Strona główna » ScreaM znów u boku Nivery! Bracia zamienili Liquid na Karmine Corp

ScreaM znów u boku Nivery! Bracia zamienili Liquid na Karmine Corp

Autor: Marcin Kapusta

Adil “ScreaM” Benrlitom kontynuuje esportowe ścieżki ze swoim młodszym bratem, Nabilem “Niverą” Benrlitomem. Belgowie zamienili Liquid na Karmine Corp!

Dwa dni temu (tj. 10 listopada) ScreaM i Nivera wspólnie podjęli decyzję o opuszczeniu Teamu Liquid, pod którego banderą stawiali pierwsze kroki na scenie VALORANTA i przywdziali trykot francuskiego giganta esportowego Karmine Corp.

ScreaM, nigdy nie zapomnimy wszystkiego, co dla nas zrobiłeś – od one tapów, przez fragi po mowy motywacyjne. Od pierwszej do ostatniej chwili zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć.” – napisało Liquid za pośrednictwem Twittera. “Dziękuje Liquid za możliwość, którą mi dali. Nie zapomnę tego rozdziału, będącego ważną częścią mojego życia. Będę tęsknić za całym personelem, kolegami z zespołu. Dziękuje każdej osobie, z którą pracowałem przez ostatnie dwa lata.” – stwierdził z kolei 28-letni weteran.

ScreaM dołączył do Liquid w sierpniu 2020, natomiast Nivera rok później. Pod banderą holendersko-amerykańskiej formacji zwyciężyli m.in. drugą odsłonę RedBull Home Ground, zajęli czwarte miejsce na VCT 2022 EMEA Stage 1 Challengers, a także dotarli do półfinałów Mistrzostw Świata 2021 – VALORANT Champions.

Bracia Benrlitom filarami nowego kolektywu Karmine Corp

Francuska organizacja Karmine Corp zaprezentowała nowy skład na sezon 2023. Swoje fotele z poprzedniej piątki zachowali Ryad “Shin” Ensaad i Alexis “Newzera” Humbert, a pozostałe miejsca zajęli bracia Benrlitom oraz Alexandre “xms” Forte. Ten ostatni jeszcze do niedawna utożsamiał się z MAD Lions, jednak pod koniec września bieżącego roku wylądował na ławce rezerwowej. Warto wspomnieć, że xms dobrze zna się ze ScreaMem i Niverą. Z Adilem występował w zespole CS:GO Teamu EnVyUs w 2017 roku, natomiast z Nabilem rywalizował w barwach Teamu Heretics trzy lata później.

Aktualny skład Karmine Corp wygląda następująco:

  • 🇧🇪 Adil “ScreaM” Benrlitom (prowadzący)
  • 🇧🇪 Nabil “Nivera” Benrlitom
  • 🇫🇷 Alexandre “xms” Forte
  • 🇫🇷 Ryad “Shin” Ensaad
  • 🇫🇷 Alexis “Newzera” Humbert
  • 🇫🇷 Arthur “pm” Guillermet (trener)
  • 🇫🇷 Ahmed “ZE1SH” El Sheikh (asystent trenera)