Respawn.pl

Strona główna » SDY na dłużej w Natus Vincere – B1ad3 potwierdza przedłużenie wypożyczenia

SDY na dłużej w Natus Vincere – B1ad3 potwierdza przedłużenie wypożyczenia

Autor: Maks Bartosik

Trener Natus Vincere Andrey “⁠B1ad3⁠” Gorodenskiy potwierdził, że Viktor “⁠sdy⁠” Orudzhev będzie pełnił rolę stand-ina w ukraińskiej formacji przez kolejne 3 miesiące. Oznacza to, że sdy wystąpi w barwach Na’Vi podczas RMR ESL Rio Major 2022.

Niedawno minęły już dwa miesiące odkąd Kirill “Boombl4” Mikhaylov został odsunięty od składu formacji S1mple’a.  Mimo upływu czasu, ukraiński skład wciąż nie znalazł pełnoprawnego zastępcy rosyjskiego IGL’a. Przez cały ten okres Na’Vi testowało “sdy”, który wystąpił w barwach ukraińskiej organizacji m.in. podczas IEM Cologne. Turniej w Kolonii sdy może zaliczyć do udanych, bowiem wraz z kolegami doszedł aż do finału. Ukrainiec był chwalony za swoje występy jako stand-in przez sporą część społeczności, a jego wkład w drużynę docenił sam trener, B1ad3.

W rozmowie opublikowanej na oficjalnym kanale NAVI na Youtube B1ad3 potwierdził, że sdy będzie stand-inem przez kolejne trzy miesiące. Oznacza to, że ukraiński riffler będzie miał szansę wspomóc S1mple’a i spółkę podczas finałów BLAST i EPL. Najważniejszy jest jednak fakt, że sdy będzie także mógł pomóc Na’Vi wywalczyć miejsce na Majorze w Rio De Janeiro, gdyż w wspomnianym okresie mieszczą się turnieje z serii RMR jak i sam major.

Ukraiński riffler przebywa w Natus Vincere na wypożyczeniu z Mad Lions.

Skład Natus Vincere przez najbliższe trzy miesiące będzie prezentował się następująco:

Russia Denis “⁠electroNic⁠ Sharipov

Russia Ilya “⁠Perfecto⁠ Zalutskiy
Ukraine Aleksandr “⁠s1mple⁠ Kostyliev
Ukraine Valeriy “⁠b1t⁠ Vakhovskiy
Ukraine Viktor “⁠sdy⁠” Orudzhev

Ukraine Andrey “⁠B1ad3⁠ Gorodenskiy (trener)