Respawn.pl

Selfless zastąpi TyLoo na ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

To już kolejny raz, kiedy chińska drużyna pomimo świetnych wyników nie może wziąć udziału w turnieju przez problemy z papierkową robotą. Na LANie ELEAGUE w Atlancie zagrają za nich panowie z Selfless Gaming.

TyLoo odpuścili sobie ostatnio zakończone Starladder i-League Invitational odbywające się w Kijowie, tłumacząc, że nie zdążyliby odebrać wiz do USA biorąc udział w turnieju. Drużyna miała zostać zastąpiona przez inną chińską formację, Born of Fire. Ta, ostatecznie… również nie zagrzała miejsca na imprezie, przez – a jakże – problemy z wizą. Finalnie, po wielu zawirowaniach zagrał tam zespół s1mple’a, Worst Players.

Aktualnie drużyna ubiega się o pozyskanie wizy polskiej, by wziąć udział w kwalifikacjach do ESL One Cologne 2016 odbywających się w Katowicach, w dniach 9-12 czerwca. Panowie zajęli wcześniej pierwszą lokatę na minorze regionu azjatyckiego.

Selfless to amerykańska drużyna, której ostatnie wyniki nie są zbyt zadowalające. Na MLG Minor zajęli czwarte miejsce, a wcześniej, na Dreamhack Austin 2016 lokaty 5-6. Biorąc pod uwagę fenomenalną ostatnimi czasy grę TyLoo i ich błyskawiczny rozwój jest to zastępstwo raczej przeciętne, acz wierzymy w powrót dobrej gry drużyny. Niestety od samego początku będą mieli tam pod górkę, gdyż zagrają w jednej grupie z Ninjas in Pyjamas oraz świetnie prezentującym się G2 Esports.