Respawn.pl

Teoria o Source 2 powiązana z serialem The Office; Nowy silnik pojawi się pomiędzy 23 a 24 marca?

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, teoria

Ciekawa teoria z potencjalną datą premiery Source 2 pojawiła się wśród społeczności CS:GO. Według niej ostatnie ruchy Valve, w tym umieszczanie gifów z serialu The Office sugerują potencjalną datę wprowadzenia nowego silnika.

Społeczność CS:GO cały czas żyje wieściami na temat potencjalnej bardzo dużej aktualizacji, która ma przynieść Source 2. Deweloperzy wciąż według najnowszych informacji pracują nad nowym silnikiem, a jedna z naprawdę pokręconych teorii mówi, że aktualizacja pojawi się pomiędzy 23 a 24 marca.

Source 2 w CS:GO już za tydzień?

Na Twitterowym profilu cs.money pojawiła się bardzo ciekawa teoria, sugerująca datę wydania Source 2. Teoria powiązana jest z popularnych serialem The Office, mapą o tej samej nazwie, ostatnimi działaniami oficjalnego profilu gry na Twitterze i wiosennej wyprzedaży Steam.

Zacznijmy jednak od początku, bo teoria jest naprawdę ciekawa. Jak możemy przeczytać w sześcioczęściowym wątku, Source 2 według teorii może pojawić się między 23 a 24 marca. Ostatnie trzy gify, jakie oficjalny profil CS:GO umieścił w formie odpowiedzi na wpisy, pochodzą z popularnego serialu The Office, który premierę miał właśnie 24 marca. Co ciekawa, mapa w CS:GO o tej samej nazwie pojawiła się dzień wcześniej, czyli 23 marca.

To jednak nie koniec dziwnych powiązań. Source 2 został ogłoszony po raz pierwszy przez Valve na wydarzeniu GDC: Game Developers Conference w 2015 roku, które odbyło się między 20 a 24 marca. To jednak aby dopełnić całokształt teorii, wczoraj (16 marca) ruszyła wiosenna wyprzedaż na platformie Steam, która potrwa do 23 marca. Zakończenie wiosennej wyprzedaży ogłoszeniem nowego silnika w CS:GO byłoby strzałem w dziesiątkę.

To jednak tylko teoria

Oczywiście na ten moment jest to tylko teoria, jednak trzeba przyznać, że wszystkie ruchy Valve i wymienione wyżej powiązania mogą mieć coś ze sobą wspólnego. Na ten moment wiemy jedynie, że deweloperzy wciąż pracują nad nowym silnikiem w gałęziach deweloperskich, które otrzymują praktycznie codziennie aktualizacje.

Wszystkie informacje na temat potencjalnego nowego silnika w CS:GO możecie znaleźć tutaj