Respawn.pl

Sferis PRIDE powalczy z Bpro i eSuba

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj PRIDE zagrało z Tricked i na jednej z map dosłownie zmiażdżyli swoich przeciwników. Dzisiaj do powtórzenia takiej dominacji będą mieć aż dwie okazje.

 

Na początek Polacy zagrają z Bpro. Bułgarska formacja nie ma szczęścia do ostatnich rozgrywek – przegrała wszystkie ostatnie mecze, między innymi z Gambit, Tricked i Epsilon. Zawodnicy nie prezentują oczekiwanej od nich formy, jednak formatem będzie tu BO2. Reprezentanci polskiej organizacji na szczęście grają nieźle i zapewne pokażą się dziś rewelacyjnie.

Kolejnym przeciwnikiem Polaków będzie eSuba. Słowacy zagrali w tym roku zaledwie dwa oficjalne mecze BO3, ciężko więc określić ich formę w dzisiejszym meczu. Podobnie jak z Bpro, formatem będzie BO2.

PRIDE przeszło ostatnio kilka zmian i wstępna ich ocena należy do pozytywnych. Polacy radzą sobie nieźle, wygrywając spotkania, a jeżeli nie, to stawiając niezły opór. Wcześniej, jeszcze w starym składzie, formacja morelza była w stanie powalczyć z G2 Esports, doprowadzając do dogrywki. Dzisiejsze starcie zostanie rozegrane w ramach Razer Rising Stars European League Season 1 z pulą 28 000$. Miejmy nadzieję, że dzisiaj również zaserwują nam niezłe widowisko.

PRIDE vs. Bpro (BO2) – 16:00 STREAM

PRIDE vs. eSuba (BO2) – 18:00 STREAM