Respawn.pl

Sferis PRIDE i Venatores powalczą w QuickShot Arenie #31

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już dziś rozpocznie się kolejna odsłona QuickShot Arena #31. W turnieju wystąpią dwie polskie drużyny – Sferis PRIDE i Venatores.

Venatores jest jedną z mocniejszych polskich drużyn. Mimo to na arenie międzynarodowej Sebastian “NEEX” Trela wraz z kolegami nie mieli okazji prezentować się zbyt często. W końcu dla drużyny pojawia się taka szansa podczas występu w QuickShot Arenie, gdzie w ćwierćfinale Polacy zmierzą się z NiceShot z Danii. Daniel “smF” Dyg i spółka na ostatnie 5 spotkań wygrali trzy, ulegając jedynie solidnym Bpro oraz DarkPassage. Pojedynek obu ekip zacznie się od godziny 17:00.

Sferis PRIDE z kolei to jeden z głównych faworytów do wygrania turnieju. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego marzą o rywalizacji z czołówką, dlatego wygrana, bądź co najmniej finał turnieju, jest dla nich niemalże obowiązkiem. Drugi polski zespół w tych rozgrywkach rozpocznie rywalizację od starcia z eXtatus. Słowacko-czeski zespół potrafi rywalizować z teoretycznie lepszymi od siebie, co pokazał, wygrywając m.in. z Tricked eSports na poprzedniej QuicShot Arenie. Mimo wszystko PRIDE jest faworytem meczu, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Oba spotkania będzie można obejrzeć pod tym adresem. Jeśli obie polskie formacje wygrają swoje mecze, będą zmuszone rozegrać w półfinale bratobójczy pojedynek.