Respawn.pl

Strona główna » Siedmioosobowy skład x-kom AGO! mwlky kolejnym Jastrzębiem

Siedmioosobowy skład x-kom AGO! mwlky kolejnym Jastrzębiem

Autor: Marcin Kapusta

x-kom AGO powiększyło swoje struktury o kolejnego zawodnika CS:GO. Nowym Jastrzębiem oficjalnie został 18-letni Łukasz “mwlky” Pachucki!

W lutym nadwiślańska organizacja prowadziła szereg testów, by wyłonić następcę Miłosza “mhL-a” Knasiaka. Największym faworytem do zajęcia fotela był Łukasz “mwlky” Pachucki, jednak ostatecznie nominalnym snajperem został Roland “ultimate” Tomkowiak. Dziś (tj. 8 marca) x-kom AGO niespodziewanie ogłosiło, że mwlky również zasilił gniazdo Jastrzębi, rozszerzając tym samym skład do siedmiu osób.

Jest to dla mnie kolejny krok w przód. Bardzo się cieszę, że x-kom AGO zauważyło we mnie potencjał. Mam nadzieję, że razem będziemy pokazywać dobrego CS-a. Do zobaczenia na serwerze.” – stwierdził nowy nabytek. “Zmierzamy w dobrym kierunku, aby odbudować drużynę. Cieszę się, że finalnie mamy mwlky’iego u siebie.” – wtórował mu menadżer dywizji CS:GO, Arek Madeński.

mwlky to jeden z największych talentów na polskiej scenie. 18-latek zyskał szerszy rozgłos, dzięki udziale w projekcie arrMY by piratesports. W lipcu 2021 roku dołączył do organizacji Illuminar Gaming i występował w niej do grudnia, wywalczając m.in. wicemistrzostwo Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej. Z kolei w czasie wolnej agentury nie próżnował, wszak wspomagał międzynarodowy kolektyw Ambush Esports oraz właśnie x-kom AGO.

Jastrzębie zadebiutują w nowym zestawieniu podczas 15. sezonu ESL Pro League. Na inauguracje podejmą liderów światowego rankingu HLTV z Natus Vincere. Spotkanie planowo ma odbyć się 30 marca o godzinie 11:30.

Aktualny skład x-kom AGO wygląda następująco:

  •  Damian “Furlan” Kisłowski
  •  Maciej “F1KU” Miklas
  •  Eryk “leman” Kocęba
  •  Szymon “kRaSnaL” Mrozek
  •  Denis “Grashog” Hristov
  •  Roland “Ultimate” Tomkowiak
  • Łukasz “mwlky” Pachucki
  •  Mikołaj “minirox” Michałków (trener)