Respawn.pl

Singularity powraca na scenę CS:GO z polskim składem!

Autor: Maks Bartosik

Kolejny polski zespół dołączył pod skrzydła zagranicznej organizacji. Zawodnicy ex-LODIS będą od teraz występować pod banderą Team Singularity.

Ekipa Jana “POLO” Polaka pozostawała bez organizacji od początku roku, gdy Polacy zdecydowali nie przedłużać kontraktów z LODIS. 1.5 roczna przygoda w barwach LODIS była całkiem udana, bowiem zespół nie dość, że wywalczył awans na ESL Mistrzostwa Polski, to jeszcze zdołał zwyciężyć jeden z turniejów z cyklu ESEA Cash Cup. Po nieco ponad miesiącu poszukiwań nowego domu, exLODIS w końcu go znalazło. Polacy zostali dzisiaj zaprezentowani jako nowi zawodnicy Team Singularity.

Team Singularity to duńska organizacja, która powstała w 2016 roku. Początkowo w swoich szeregach miała w pełni duński skład, w którym grał m.in. Refrezh. Potem podjęli współpracę z szwedzką formacją i zatrudnili skład z Plopskim i Rustym, a w 2018 podjęto decyzję o zakontraktowaniu w pełni amerykańskiej drużyny. Występowali w mniej m.in. Osee czy Floppy, jednak pomysł ten okazał się sporym niewypałem i organizacja wróciła do korzeni, biorąc pod swoje skrzydła duński skład, w którym na przełomie 2020 i 2021 roku grali m.in. Jabbi, Mertz, Fessor czy Nicoodoz.

Po zakończeniu współpracy z duńską drużyną, Singularity zdecydowało się na zatrudnienie rosyjskiego składu, w którym znaleźli się m.in. Seized czy Guardian. Przygoda z rosyjską drużyną zakończyła się w kwietniu ubiegłego roku i od tamtego czasu duńska organizacja pozostawała bez składu CS:GO aż do teraz, gdy zatrudniono polski zespół.

Polski skład Team Singularity prezentuje się następująco:

  • Jan “POLO” Polak
  • Konrad “Qlocuu” Klocek
  • Tomasz “freo” Wolski
  • Jakub “nestee” Lempart
  • Karol “virtuoso” Wrześniewski