Respawn.pl

Strona główna » Siuhy, acoR i Keoz oficjalnie dołączają do GamerLegion!

Siuhy, acoR i Keoz oficjalnie dołączają do GamerLegion!

Autor: Maks Bartosik

Wyjaśniła się przyszłość kolejnego z byłych zawodników Mouz NXT. Kamil “Siuhy” Szkaradek został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik GamerLegion. Wraz z nim szwedzka organizacja ogłosiła kolejnych dwóch zawodników, którzy zasilili jej szeregi.

Po wakacyjnej shuffli w składzie GamerLegion pozostawała tylko dwójka graczy – “iM” i “Isak“. Na czas kwalifikacji do turnieju RMR przed IEM Rio Major 2022 szwedzka organizacja testowała kilku graczy, w tym Karola “Rallena” Rodowicza, Kamila “Siuhy” Szkaradka, Nicolasa “⁠Keoz⁠ Dgusa czy Frederika“⁠acoR⁠ Gyldstranda. To właśnie zestawienie z tą ostatnią trójką przeszło przez otwarte kwalifikacje i wywalczyło awans na turniej z serii RMR.

Po tym sukcesie kwestią czasu było oficjalne potwierdzenie zakontraktowania Siuhego, Keoza i acoRa. Takowe pojawiło się dzisiaj, gdy organizacja ogłosiła nowy skład sekcji CS:GO.

Europejski turniej RMR w którym udział weźmie Siuhy i spółka rozpocznie się 4 października. GamerLegion wylądowało w grupie z m.in. G2 Esports, FaZe Clan czy Ninjas In Pyjamas.

Nowy skład GamerLegion  prezentuje się następująco:

Romania Mihai “⁠iM⁠ Ivan
Sweden Isak “⁠isak⁠ Fahlén
Denmark Frederik “⁠acoR⁠ Gyldstrand
Poland Kamil “⁠siuhy⁠ Szkaradek
Belgium Nicolas “⁠Keoz⁠ Dgus

United Kingdom Ashley “⁠ash⁠ Battye (trener)