Respawn.pl

SIUHY AWANSUJE DO PÓŁFINAŁU MAJORA W PARYŻU!

Autor: Filip Woszczek

W dzisiejszym ćwierćfinale, jeden z Polaków musiał pożegnać się z BLAST.tv Paris Major 2023. Triumfatorem pierwszego z dzisiejszych spotkań była ekipa GamerLegion, w skład której wchodzi Kamil “siuhy” Szkaradek. Drużyna pod jego przewodnictwem zdołała pokonać Monte bez większych problemów, meldując się w półfinale Majora.

Ekipa Monte dobrze weszła w to spotkanie, ponieważ pierwsza połowa na Mirage dała im aż 8 rund w ataku. Wraz z wygraną przez GamerLegion pistoletówką, wpadały na ich konto również kolejne rundy. Oba zespoły spotkały się na wyrównaniu przy wyniku 10:10, ale wkrótce ta połowa toczyła się zdecydowanie po myśli Kamila “siuhy” Szkaradka i jego zespołu.

Zawodnicy GamerLegion nie zwolnili tempa ani na chwilę, ponieważ w ofensywie na Overpass pokazali prawdziwą dominację, zdobywając aż 12 rund jako ekipa terrorystów. Drugą połówkę rozegrali bezbłędnie, gdyż 4 brakujące punkty momentalnie pojawiły się na ich koncie.

Monte Monte 02 GamerLegion GamerLegion
Mirage 10:16, Overpass 3:16

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.