Respawn.pl

Strona główna » Siuhy dołączy do G2?

Siuhy dołączy do G2?

Autor: Maks Bartosik
siuhy

Shuffla po BLAST.tv Major Paris 2023 rozpoczęła się na dobre. W sieci pojawiły się informacje, jakoby Kamil “Siuhy” Szkaradek miał zostać nowym prowadzącym G2!

Siuhy i jego GamerLegion podczas Majora w Paryżu zaskoczyli cały świat, dochodząc aż do wielkiego finału. Europejski skład po tym sukcesie zaliczył również ogromny awans w rankingu HLTV, w którym obecnie GamerLegion zajmuje siódmą pozycję.

Świetny występ całego zespołu w Paryżu naturalnie spowodował wzrost zainteresowania zawodnikami GamerLegion na rynku. Najciekawiej zapowiadają się losy polskiego prowadzącego, który już od dłuższego czasu jest uznawany za jednego z najlepszych In Game Leaderów w Europie.

Według najnowszego leaku, uługami Siuhego zainteresowane jest m.in. G2 Esports, które widziałoby w Polaku następcę Hooxiego. Europejska formacja Majora w Paryżu z pewnością nie może zaliczyć do udanych – G2 odpadło z fazy legend z bilansem 1:3.

Jeśli wspomniany leak się potwierdzi, to będzie to kolejna zmiana prowadzącego w G2, które od ponad dwóch lat ma spory problem z obsadzeniem tej pozycji. Europejska formacja w tym czasie próbowała wariantów z Nexą, Aleksib czy obecnie z Hooxim, jednak żaden z nich nie pomógł osiągnąć głównego celu Niko i spółki – zwycięstwa na turnieju rangi Major.

Jeśli faktycznie Siuhy zostanie zakontraktowany przez G2, to skład europejskiej formacji będzie prezentował się następująco:

  • Nemanja “⁠huNter-⁠” Kovač
  • Nikola “⁠NiKo⁠” Kovač
  • Ilya “⁠m0NESY⁠” Osipov
  • Justin “⁠jks⁠” Savage
  • Kamil “Siuhy” Szkaradek
  • Jan “Swani” Müller (trener)