Respawn.pl

Siuhy kontra mongolski zespół; ENCE przeciwko NiP – znamy pary drugiej rundy BLAST.TV Paris Major!

Autor: Michał Maćkowski
krasnal monte

Za nami pierwsza seria spotkań w fazie pretendentów BLAST.TV Paris Major. Zwycięstwa zgarnęło dwóch z pięciu Polaków, a to nie koniec emocji na dziś! 

Pierwsze osiem spotkań na BLAST.TV Paris Major za nami! Nie zabrakło niespodzianek i emocji, które dopiero są na półmetku dzisiejszego dnia. Już o 18:30 rozpoczną się kolejne spotkania, po których poznamy drużyny bliskie odpadnięcia i awansu do fazy legend.

Poznaliśmy pary drugiej rundy BLAST.TV Paris Major

To nie koniec CS’owych emocji na dziś, bowiem drużyny szykują się do drugiej serii spotkań. Polacy po pierwszej rundzie nie zaskoczyli wszystkich, bowiem zwycięstwa zgarnął Paweł “dycha” Dycha z ENCE oraz Apeks, prowadzone przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego. Zespół dychy w drugiej serii spotkań czeka rywalizacja z Ninjas in Pyjamas, które wygrało z MOUZ. Natomiast europejska formacja trenowana przez polskiego trenera, o bilans 2:0 zagra z Grayhound.

Trudniejszą sytuację mają natomiast: Kamil “Siuhy” Szkaradek z GamerLegion, Szymon “kRaSnaL” Mrozek z Monte oraz Maciej “F1KU’ Miklas. Pierwszy z nich przegrał z Complexity i o pierwsze zwycięstwo na Majorze zagra w drugiej serii z TheMongolZ. Natomiast Monte, które rzutem na taśmę przegrało z FaZe czeka tym razem rywalizacja z Fluxo. Pierwszy dzień Majora natomiast będzie zamykało OG w pojedynku z MOUZ.

Spotkania drugiej rundy BLAST.TV Paris Major

FaZevspaiN18:30 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 1:0
G2vsComplexity18:30 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 1:0
ApeksvsGrayhound20:00 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 1:0
ENCEvsNinjas in Pyjamas20:00 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 1:0
FLUXOvsMonte21:30 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 0:1
GamerLegionvsTheMongolz21:30 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 0:1
LiquidvsFORZE23:00 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 0:1
MOUZvsOG23:00 (BO1)Mecz drużyn z bilansem 0:1

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.