Respawn.pl

Siuhy zagra w półfinale finałów BLAST! MOUZ lepsze od Cloud 9!

Autor: Maks Bartosik
siuhy

Za nami pierwszy ćwierćfinał BLAST Premier World Finals! Po szybkim spotkaniu MOUZ okazało się lepsze od Cloud 9 i to Siuhy wraz z ekipą zagrają w półfinale!

Siuhy wraz z MOUZ piątek rozpoczęli od w teorii ciężkiego starcia przeciwko Cloud 9. W praktyce jednak okazało się, że wcale tak ciężko nie było, ale zacznijmy od początku.

Mirage (pick MOUZ)

A początkiem był Mirage. I nieważne jak bardzo nie chcielibyśmy się rozpisać, to MOUZ nie dało nam na to szansy. Tak samo jak nie dali szansy Cloud 9 na ugranie czegokolwiek. Siuhy i spółka dosłownie zezłomowali rosyjską formację, pozwalając jej na wygranie zaledwie jednej rundy na przestrzeni całego meczu. Wynik 13:1 nasuwa jedno pytanie – czy ten mecz nie powinien być transmitowany po 22?

Ancient (pick Cloud 9)

Na drugiej mapie, którą był Ancient, na którym przez chwilę można było mieć wrażenie, że czeka nas powtórka z Mirage, tylko w drugą stronę. Cloud 9 prowadziło w pewnym momencie już 7:1 i pewnie zmierzało po wygranie swojej mapy. Wtedy jednak Siuhy stwierdził, że co za dużo to niezdrowo i MOUZ jak się już przebudziło, to do końca meczu nie przegrało żadnej rundy, wygrywając dwanaście rund z rzędu, tym samym wygrywając Ancienta wynikiem 13:7.

Siuhy kontra Neo w półfinale!

W półfinale BLAST Premier World Finals MOUZ zmierzy się z FaZe, dowodzonym przez Neo. Spotkanie odbędzie się w sobotę o 12:30. Teraz z kolei czeka nas drugi ćwierćfinał – Natus Vincere podejmie G2.

Polską transmisję światowych finałów BLAST Premier realizuje zespół GX Studio (Fantasyexpo) i wraz partnerami – logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki zapraszają na dużą dawkę emocji związanych z najlepszym Counter-Strike 2 na świecie. Transmisję w języku polskim można oglądać na kanale Twitch – Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier World Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!