Respawn.pl

SK Gaming rezygnuje ze swojego składu [AKTUALIZACJA]

Autor: Sergiusz Lelakowski

To już koniec obecnej drużyny SK Gaming. Czterech pozostałych graczy w drużynie będzie musiało poszukać sobie nowego domu.

Drużyna, którą znamy powstała w maju 2015 roku. Od tamtej pory wzięli udział w wielu różnych turniejach, zajmując chociażby drugie miejsce na CEVO Gfinity Pro-League Season 9. Ostatnio zagrali też na Dreamhack Summer 2016.

Co ciekawe, tuż po opuszczeniu SK Gaming Asger “AcilioN” Larsen podziękował drużynie za wspólną grę i postanowił poszukać nowego zespołu na własną rękę. W oświadczeniu, które pojawiło się na facebooku napisał tak:

“Starałem się grać więcej jako drużyna. Odpuszczałem wiele ulubionych pozycji, by moi koledzy mogli je zająć za mnie. Skutkiem tego była moja dość słaba forma. Nie grałem tak jak ja bym chciał, i jak chciała by tego moja drużyna” – napisał AcilioN na swoim profilu facebook.

Wbrew pozorom, nie jest to specjalnie zaskakująca wiadomość. Ostatnio wyszły na jaw informacje, że manager, trener i cała drużyna Luminosity Gaming podpisały “trefny” kontrakt z SK Gaming. Organizacja zagroziła Brazylijczykom, że wejdą na ścieżkę prawną. Wszystko wskazuje na to, że na majorze ESL One Cologne 2016 zobaczymy ekipę Fallena już jako SK Gaming.

AKTUALIZACJA #1
Do Friis’a, MODDII’ego i Magiskb0Y’a, którzy wspólnie poszukują nowego “domu” dołącza Valdemar “valde” Bjørn Vangså i Lukas “gla1ve” Rossander

SK Gaming tworzyli:

[flag dk]Asger “AcilioN” Larsen[/flag][flag dk]Michael “Friis” Jørgensen[/flag][flag se]Andreas “MODDII” Fridh[/flag][flag dk]Emil “Magiskb0Y” Reif[/flag]