Respawn.pl

Skromna dawka polskiego CS2 na poniedziałek – w grze Pompa i Anonymo!

Autor: Maks Bartosik
pompa

Skoro w piłce nożnej przyszła pora na przerwę na reprezentacje, to trzeba przyjrzeć się temu, co czeka nas na polskiej scenie CS2. A już w poniedziałek będzie okazja obejrzeć w akcji Anonymo i Pompa Team!

Poniedziałek z polskimi drużynami CS2 może być całkiem ciekawy. W końcu czekają nas trzy spotkania z udziałem naszych rodaków w ramach turniejów online. Mowa o Anonymo i Pompa Team, które powalczą w ramach finałów CCT, a także drugiego sezonu Leon TEAMPLAY.

11:30 Anonymo – MOUZ NXT

Jako pierwsi dzisiaj do gry staną reprezentanci Anonymo. Sobol i spóła podejmą akademię MOUZ w ramach 1/16 finału czwartego sezonu CCT 2023 Online Finals. Polska formacja nie ma ostatnio dobrej passy i na ostatnich pięć spotkań wygrała tylko raz, a z kolei młode Myszy notują naprawdę solidne wyniki. Transmisję z tego meczu znajdziecie na kanale Twitch Majkiego.

15:00 Pompa Team – Sampi

O 15:00 do walki o życie w czwartym sezonie CCT East Europe Series staną reprezentanci Pompa, którzy zmierzą się ze słowackim Sampi. Emi i spółka mają w tym turnieju bilans 2:2 i spotkanie ze Słowakami zadecyduje o tym, która z tych drużyn zagra w play-offach, a która odpadnie z rywalizacji. Na ten moment nie mamy informacji o polskiej transmisji tego pojedynku, więc odsyłamy Was do brazylijskiej, którą znajdziecie pod tym linkiem.

20:30 Pompa Team – For The Win Esports

I na koniec dnia o 20:30 ponownie będziemy mogli zobaczyć graczy Pompy w akcji. Tym razem w ramach starcia w dolnej drabince drugiego sezonu LEON TEAMPLAY podejmą portugalskie For The Win Esports. Transmisję znajdziecie na kanale organizatora turnieju, a link który Was do niej przekierujecie jak zwykle jest w tym miejscu.