Respawn.pl

Slemmy in-game leaderem w Cloud9

Autor: Sergiusz Lelakowski

Cloud9 przez jakiś czas zostawało bez piątego zawodnika. Teraz ta luka wypełnia się – Alec „Slemmy” White dołącza do zespołu Cloud9 i będzie w nim pełnił funkcję in-game leader’a.

Slemmy, znany z takich drużyn jak LunatiK eSports, Denial, SKDC, a także Obey Alliance, które w ostatnim czasie występowało pod nazwą Without a Roof, po dość długich poszukiwaniach piątego zawodnika przez Cloud9 dołącza do tej właśnie formacji. Na starcie otrzyma możliwie najtrudniejszą rolę. Będzie bowiem dowodzić całą formacją i próbować przywrócić zespół do dawnej świetności.

Slemmy ma już doświadczenie jako in-Game leader. Występował w tej roli w drużynie SKDC, praktykującej głównie w USA, która nie radziła sobie najgorzej, acz od końcówki 2015 roku jest w zasadzie nieaktywna. Slemmy może przynieść dużo świeżości do zespołu po zamieszaniu wprowadzonym przez opuszczenie Sean “seang@res” Gares’a oraz Ryan’a “freakazoid” Abadir’a, który wciąż ma kontrakt z organizacją.

Alec White w swoim oświadczeniu napisał:

Długo i ciężko pracowałem nad swoją grą, by taką możliwość otrzymać. Jestem gotowy, by poświęcić się jeszcze bardziej dla mojego zespołu. To zaszczyt stanąć u boku weteranów amerykańskiej sceny CS:GO.

Stały, miejmy nadzieję, skład Cloud9 prezentuje się następująco:

[flag us]Jordan „n0thing” Gilbert[/flag][flag ca]Michael „shroud” Grzesiek[/flag][flag us]Tyler „Skadoodle” Latham[/flag][flag us]Jake „Stewie2k” Yip[/flag][flag us]Alec „Slemmy” White[/flag][flag us]Andrew „Irukandji” Timmerman – coach[/flag]