Respawn.pl

Smooya brutalnie podsumował Anonymo

Autor: Maks Bartosik

Obecnie trwają otwarte kwalifikacje do turnieju RMR przed Blast.TV Major Paris 2023. Kilka polskich drużyn już odpadło, a wśród nich jest Anonymo, którego grę w ostrych słowach skomentował Smooya.

Szpero i spółka swoją przygodę w pierwszej turze kwalifikacji zakończyło już na trzecim spotkaniu. Polacy mierzyli się w nim z drużyną Benched Heroes, w której byli m.in. Owen “smooya” Butterfield, Ali “hAdji” Haïnouss czy Niclas “PlesseN” Plessen.

CZYTAJ TAKŻE: 9INE wkracza do TOP 30 rankingu HLTV!

Mecz rozgrywany był na Overpassie i polski skład rozpoczął go bardzo dobrze, wychodząc na prowadzenie 5:1. Potem jednak Anonymo się zacięło i nie było w stanie wygrać żadnej rundy, przegrywając 5:16. Po zakończeniu meczu Smooya, który prowadził jednocześnie streama dosyć ostro skomentował grę Polaków. Anglik występ Anonymo podsumował tak:

To smutne, że Ci ludzie dostają pensje za ssanie ch*ja

Nie da się ukryć, że obecna forma Anonymo jest daleka od ideału. Formacja Innocenta od początku roku wygrała zaledwie cztery oficjalne spotkania, z czego dwa to były pojedynki z drużynami akademickimi. Nieudane podejście do otwartych kwalifikacji do RMR i sposób, w jaki Polacy z niego odpadli tylko potwierdza, że drużyna nie funkcjonuje jak należy i prawdopodobnie wkrótce pojawią się zmiany w polskim zespole.