Respawn.pl

Smooya twarzą nowego składu Into The Breach!

Autor: Maks Bartosik
smooya

Po miesiącach ciszy, w końcu pojawiają się pierwsze informacje dotyczące nowego składu Into The Breach. Brytyjska organizacja poinformowała, że pierwszym zawodnikiem w nowej formacji zostanie Smooya!

Niemal cztery miesiące temu doszło do disbandu składu Into The Breach. Stało się to po tym, jak Rallen i spółka nie zdołali awansować na PGL Major Copenhagen 2024. Po czterech miesiącach, z tamtego składu w organizacji został tylko Polak, który wciąż nie znalazł nowej drużyny. A tymczasem, Into The Breach zdecydowało się na powrót na scenę CS2 i budowę nowego składu.

Smooya powraca do gry!

Pierwszym nabytkiem Into The Breach po powrocie na scenę CS2 został doskonale nam wszystkim znany Smooya. Brytyjczyk ostatnio zasłynął z występu w barwach rosyjskiego ForZe podczas ESL Pro League, gdzie oprócz całkiem niezłej formy, przytrafiło mu się parę kontrowersji. Dla angielskiego snajpera nie będzie to pierwsza przygoda z Into The Breach, bowiem Smooya już kiedyś występował w barwach angielskiej organizacji jako stand-in.

CEO brytyjskiej organizacji, Sam “SlayTheMinotaur” Macdeonio, zapowiedział że nowy skład Into The Breach będzie naprawdę dobry. Dodał także, że ich celem będzie awans do TOP15 rankingu.