Respawn.pl

Snax był w kręgu zainteresowań G2?

Autor: Maks Bartosik

Niedawno informowaliśmy o tym, że Snax będzie testowany przez Illuminar. Na swoim streamie Janusz pytany o to, wspomniał także o zainteresowaniu ze strony kilku drużyn z czołówki sceny.

W maju ubiegłego roku Snax wystąpił jako stand-in w ENCE podczas IEM Dallas 2022, zastępując Spinxa. Europejska formacja tamten turniej zakończyła ostatecznie na drugim miejscu, a Snax pokazał się z świetnej strony. Były gracz Virtus.Pro zanotował podczas turnieju w Dallas rating 1.07, przez co błyskawicznie pojawiły się głosy, ze Polak powinien trafić do jednej z czołowych drużyn sceny CS:GO. Do takiego transferu jednak nie doszło, a wszystko wskazuje na to, że Janusz najbliższe tygodnie spędzi w Illuminar.

CZYTAJ TAKŻE: Snax ponownie zagra na polskiej scenie? Janusz na testach w jednej z ekip!?

Na ostatnio prowadzonej transmisji na Twitchu Janusz potwierdził zainteresowanie ze strony Illuminar. Snax wspomniał również, że rozmowy były prowadzone także po turnieju w Dalllas. Jak powiedział, kontaktowały się z nim m.in. Evil Geniuses czy G2 Esports. Jak wiadomo, do konkretów jednak nie doszło, a sam Snax stwierdził, że to przez to że “jest stary i ludzie go nie chcą”. Dodał też, że czuje że na lanie byłby dobry, tak jak to pokazał w Dallas.