Respawn.pl

Snax dołączy do GamerLegion?

Autor: Michał Maćkowski
Snax

Szykuje się prawdziwy hit na scenie już Counter-Strike 2. Według najnowszych informacji, nowym graczem GamerLegion ma zostać Janusz “Snax” Pogorzelski. 

Snax nowym zawodnikiem GamerLegion?

Duża niespodzianka, ale również hit transferowy ma wydarzyć się już niedługo! Jak podaje profil Polska Szuflada na Twitterze, nowym dowodzącym zespołu GamerLegion ma zostać Janusz “Snax” Pogorzelski. Nie ma co ukrywać, że jeżeli dojdzie do tego transferu, to z pewnością skład Pompa Team straci jednej z najlepszych graczy.

Międzynarodowa formacja pożegnała się z Sanzhar ‘neaLaN‘ Iskhakov po nieudanej przygodzie na ESL Pro League. Jak możemy przeczytać we wpisie, Snax trenuje z GamerLegion i bardzo prawdopodobne, że zostanie w nim na dłużej. Polak ma pełnić rolę dowodzącego w zespole, co robił już w przeszłości między innymi za czasów Virtus.pro.

Co dalej z Pompa Team? 

Na ten moment Janusz “Snax” Pogorzelski ani organizacja Pompa Team nie odnieśli się do plotek. Jeżeli dojdzie do tego transferu, to najprawdopodobniej GamerLegion nie tylko będzie musiało dogadać się z samym zawodnikiem, ale również z organizacją Szymona “Isamu” Kasprzyka. Były gracz Virtus.pro dołączył bowiem wraz z zespołem Let us cook do Pompa Team ponad miesiąc temu i kontrakt gracza nadal z pewnością jest ważny jeszcze z aktualnym pracodawcą.

Nie ma co ukrywać, że transfer Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego do międzynarodowej formacji byłby bardzo ciekawy dla jego fanów. Natomiast dla samego Pompa Team może to być dość twardy orzech do zgryzienia, bo znalezienie zastępstwa za Janusza nie będzie łatwe. Mogą w tym jedna pomóc ewentualne pieniądze z transferu.