Respawn.pl

SNAX DOŁĄCZY DO TAZA W G2?!

Autor: Maks Bartosik
Snax

Tego się absolutnie nie spodziewaliśmy! Piątym zawodnikiem G2 może zostać były kolega TaZa z Virtus.Pro – Snax!

Letnia shuffla transferowa powoli się rozkręca, ale tematem numer jeden i tak pozostają zmiany w G2. Po tym jak Niko i spółka pożegnali Nexę, a w jego miejsce sprowadzili Malbsmd z M80, kilka dni temu zespół opuścił kolejny zawodnik. Mowa o dotychczasowym kapitanie drużyny – Hooxim, który wylądował na ławce rezerwowych. Wszystko wskazuje na to, że już dzisiaj poznamy nazwisko jego następcy. Albo co lepsze, już je znamy…

Snax piątym zawodnikiem G2?

Overdrive, znany rosyjski insider napisał na swoim telegramie, że G2 ma już nowego kapitana. Według niego, nowym zawodnikiem G2 zostanie… Snax! Janusz od prawie roku pełni rolę prowadzącego w GamerLegion i radzi tam sobie całkiem nieźle, jednak nie oszukujmy się, nie spodziewalibyśmy się, że zainteresuje sobą taką markę jak G2. A jednak, możliwe że trener G2, TaZ zarekomendował swojego dawnego kolegę z Virtus.Pro i ten pomysł uzyskał aprobatę reszty zespołu.

Jednak czy ten przeciek jest prawdziwy, przekonamy się po godzinie 18:00. To właśnie wtedy G2 zgodnie z zapowiedzią ogłosi transfer piątego zawodnika. Wierzymy mocno, że faktycznie będzie to Snax, który po latach rozłąki znowu może dołączyć do TaZa.