Respawn.pl

Snax i spółka awansowali do playoffów turnieju online dzięki dwóm walkowerom!

Autor: Maks Bartosik

Snax i jego Let Us Cook wywalczyli awans do fazy play-off European Development Championship 7. Co ciekawe, Let Us Cook nie rozegrali w tym turnieju żadnego meczu!

Siódmy sezon European Development Championship wystartował w poniedziałek. Udział w tych rozgrywkach biorą nie tylko zawodnicy Illuminar, ale też Monte z Krasnalem czy Let Us Cook z Snaxem w składzie. Termin rozgrywania tego turnieju on-line kolidował jednak z kwalifikacjami do turnieju RMR.

Illuminar i Let Us Cook trafili do grupy z Tricked i Into The Breach, które tak samo jak Masked i spółka walczą obecnie o majora. Priorytety były jasne i zarówno Duńczycy jak i formacja Rallena zdecydowały się oddać swoje spotkania walkowerem. W ten sposób awans do play-offów uzyskało Illuminar i Let Us Cook.

Formacja Snaxa nie rozegrała w tym turnieju żadnego meczu. Let Us Cook najpierw oddali mecz z Illuminar, a potem otrzymali walkowery za mecze z Tricked i Into The Breach. Z kolei Illuminar zdążyło rozegrać mecz z ITB, które pokonali 2:0. Przed IHG jeszcze mecz z Tricked, ale ten już nie ma wpływu na tabelę, bowiem Duńczycy nie mają już szans na wyjście z grupy.