Respawn.pl

Snax ponownie zagra na polskiej scenie? Janusz na testach w jednej z ekip!

Autor: Maks Bartosik

Szykuje się kolejny powrót na polską scenę CS:GO! Po tym jak informowaliśmy o prawdopodobnym powrocie Hadesa, pojawiły się informacje o tym, że Snax również może dołączyć do jednej z polskich ekip!

Snax od kilku miesięcy pozostaje bez organizacji. Były zawodnik Virtus.Pro w marcu opuścił MONKEEsports i od tamtego momentu Janusz nie zadomowił nigdzie na dłużej. Później wystąpił jako stand-in w ENCE podczas IEM Dallas 2022. Po udanym występie w Dallas sporo mówiło się, że Snax może spodziewać się oferty z zagranicznej drużyny. Do tego jednak nie doszło i dopiero pod koniec roku Janusz dołączył do ex-Team Finest, gdzie pomagał Hadesowi i spółce.  Teraz wszystko wskazuje na to, że wraz z nowym rokiem, Snax w końcu dołączy do nowej drużyny.

Według profilu Leaki polskiego podwórka na Twitterze, Illuminar rozpoczęło testy nowego składu. Przypomnimy tylko, że w połowie grudnia z polską organizacją pożegnał się duet reatz i EXUS i do dziś nie znaleziono ich zastępców. Według wspomnianego leaka, na ich miejsce obecnie Illuminar testuje dwóch graczy – Bartosza “bnox” Niebisza, który jest wolnym agentem od momentu odejścia z PACT oraz właśnie Janusza “Snax” Pogorzelskiego. Dla Snaxa jest to drugie podejście do Illuminar, bowiem Janusz występował w barwach polskiej organizacji tuż po rozstaniu z Virtus.Pro.

Jeśli leak się potwierdzi, to będzie oznaczało że testowani dotychczas Paweł “Byali” Bieliński i Hubert “szejn” Światły nie zostaną w składzie Illuminar. Obaj zawodnicy występowali z Maskedem i spółką jeszcze przed ogłoszeniem odejścia reatza i EXUSA.

Testowany obecnie skład Illuminar prezentuje się następująco:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Bartek “mASKED” Trybuła
  • Bartosz “bnox” Niebisz
  • Janusz “Snax” Pogorzelski