Respawn.pl

Snax skradł show na gali od HLTV – Nigdy nie zobaczę już 40% utraty pakietów!

Autor: Michał Maćkowski
Snax

Za nami gala rozdania nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek od HLTV. Podczas wydarzenia nie zabrakło polskich akcentów w postaci między innymi Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego czy Janusza “Snax’a” Pogorzelskiego. 

Oficjalnie poznaliśmy najlepszych zawodników 2022 roku. Nagrody od HLTV, największego portalu o CS:GO zostały rozdane na uroczystej gali w Sztokholmie, gdzie doczekaliśmy się także polskich akcentów w postaci zawodników byłej złotej piątki. Na scenie nagrody rozdali Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski oraz Janusz “Snax” Pogorzelski. Na trybunach zasiadł również między innymi Filip “Neo” Kubski. Show na gali skradł nasz polski CS’owy dzik, czyli Snax, który nawiązał podczas przemówienia do sytuacji związanej z Anonymo i Ninjas in Pyjamas. 

Założyłem zbiórkę na szwedzki Internet – Snax kradnie show na gali HLTV

Janusz “Snax” Pogorzelski jest znany z dużego poczucia humoru, które przeniósł także na galę od HLTV. Polak rozdawał bowiem nagrodę za najlepszą akcję 2022 roku, która przypadła młodemu zawodnikowi G2 – Ilya “m0NESY” Osipov za clutcha jeden na cztery przeciwko MIBR.

Przed oficjalnym ogłoszeniu werdyktu, Janusz podziękował za zaproszenie i postanowił powiedzieć dlaczego ‘tak naprawdę” się tutaj znalazł. Snax na scenie zażartował, że przyjechał tutaj do Szwecji, bo założył zbiórkę, która miała na celu zebrać pieniądze na lepszy Internet w Szwecji i żeby nie zobaczył już nigdy 40% utraty pakietów u szwedzkich graczy.

Oczywiście były gracz między innymi Virtus.pro nawiązał tym do sytuacji, jaka miała miejsce podczas kwalifikacji Flashpoint, gdzie mecz pomiędzy Anonymo i Ninjas in Pyjamas został powtórzony. Powodem tego były problemy zawodników szwedzkiej organizacji, którzy grali podobno na wysokich utratach pakietów, które jak wiemy, mocno utrudniają grę.

Wycinek materiału pochodzi z oficjalnej transmisji gali