Snax z pierwszym zwycięstwem na IEM Katowice 2024!

Autor: Maks Bartosik

Kolejne mecze fazy Play-In IEM Katowice 2024 za nami. Mamy kolejne dobre wieści dla fanów znad Wisły – Snax zanotował pierwszą wygraną!

Po świetnym meczu Rebels, którzy pokonali faworyzowane Cloud 9, przyszedł czas na kolejne dobre informacje o polskich zawodnikach. Snax i jego ekipa z GamerLegion podejmowali amerykańskie M80, które do Katowic przyleciało w lekko zmienionym składzie.

GamerLegion – M80

Spotkanie pomiędzy GamerLegion i M80 rozgrywane było na Nuke, którego Snax i spółka rozpoczęli po stronie CT. Początek w ich wykonaniu był świetny, bowiem prowadzili już nawet 7:0. W końcówce pierwszej połowy pojawiły się jednak małe problemy i finalnie do przerwy było 10:2, co i tak było bardzo dobrym rezultatem.

Gdy wydawało się, że GamerLegion ma już wszystko pod kontrolą, to stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. M80 rozpoczęło comeback, który wychodził im naprawdę dobrze. W pewnym momencie było już nawet 10:11 i Amerykanie mogli mieć nadzieję, że przynajmniej doprowadzą do dogrywki. Tak się jednak finalnie nie stało i GamerLegion przebudziło się w porę, wygrywając dwie rundy i finalnie wygrywając 13:10.

Team Spirit – Apeks

W drugim meczu Team Spirit podejmował Apeks. I jak bardzo chcielibyśmy Wam obszernie opisać to spotkanie, to nie da się. Spirit dosłownie zmiotło rywali z mapy, wygrywając 13:0!