Respawn.pl

Sobota spod znaku dziewiątki; 9INE rozpoczyna play-offy CCT

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Sobota nie obdarzy nas wieloma spotkaniami z udziałem polskich drużyn. W akcji na międzynarodowej scenie zobaczymy dzisiaj tylko 9INE, które rozpoczyna walkę w play-offach trzeciego sezonu CCT.

9INE, czyli aktualnie najlepsza polska formacja nie ma zbyt dużo dni wolnych, bowiem bierze udział w wielu turniejach internetowych. Już dzisiaj dziewiątka rozpoczyna fazę pucharową trzeciego sezonu CCT South Europe, gdzie na dzień dobry zmierzy się ze Szwedami.

Sobota z 9INE

Już dzisiaj startuje faza pucharowa trzeciego sezonu CCT South Europe, którą zainaugurują właśnie gracze 9INE. Wczoraj ekipa Wiktora “mynio” Kruka awansowała do play-offów RES Western European Masters, czyli turnieju, w którym walka toczy się o BLAST Premier. Dzisiaj natomiast przed polską formacją czeka początek fazy pucharowej w ramach trzeciego sezonu CCT Sourh Europe Series, do którego 9INE otrzymało bezpośrednie zaproszenie.

Szwedzi pierwszym oponentem

Na start drugiej fazy rozgrywek naszych rodaków czeka bój ze szwedzkim PROSPECTS. Szwedzi poprzednią fazę zakończyli z bilansem 3-2. Pojedynek w systemie BO3 rozegrane zostanie już o godzinie 11. Transmisję w języku angielskim możecie oglądać na kanale organizatora.