Respawn.pl

Strona główna » Sobota z Polakami – Pięć polskich drużyn CS:GO w akcji!

Sobota z Polakami – Pięć polskich drużyn CS:GO w akcji!

Autor: Michał Maćkowski

Sobota na pewno nie będzie nudna dla fanów polskich drużyn CS:GO. Swoje mecze rozegra dzisiaj aż pięć rodzimych zespołów, które walczą w międzynarodowych turniejach. 

Polskie drużyny CS:GO nie mają dnia wolnego. Internetowe rozgrywki cały czas trwają, więc w akcji oglądać możemy rodzime zespoły, które walczą nie tylko o trofea i pieniądze, ale także ważne punkty do rankingu RMR. Dzisiaj swoje pojedynki do rozegrania  mają: Ungentium, los kogutos, Honoris, Anonymo oraz Illuminar.

koguty z nożem na gardle

Sobotę rozpoczniemy z graczami los kogutos, którzy bardzo utrudnili sobie drogę w walce o trofeum piątego sezonu European Pro League.  Koguty przegrały w górnej drabince z akademią Astralis, przez co limit błędów został wyczerpany już na początku fazy pucharowej. Dlatego dzisiaj los kogutos z nożem na gardle powalczy o pozostanie w turnieju. Rywalem Polaków będą Duńczycy z ECSTATIC.

Turnieje z serii CCT nową nadzieją dla polskiego CS:GO? 

Polskie drużyny chętnie możemy oglądać w turniejach z serii CCT, które mają różne odsłony. W głównej fazie CCT South oglądać możemy Honoris, które jest o krok od odpadnięcia z turnieju. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa na start rozgrywek pokonało Tenstar i następnie przegrało z Apeks i PROSPECTS. Dzisiaj ponownie polska ekipa zmierzy się z Bułgarami z Tenstar.

Nie w głównej fazie turnieju, a w kwalifikacjach do CCT North zobaczymy dzisiaj w akcji dwie polskie drużyny. Anonymo rozpoczyna rywalizację w grupie C przeciwko ALTERNATE aTTaX. Natomiast chwilę później w grupie D walkę rozpocznie Illuminar, które stanie naprzeciw szwedzkiemu Pepsilon.

Ungentium trzecim zespołem w Thunderpick Bitcoin

Drugi polski zespół otrzymał bezpośrednie zaproszenie do fazy pucharowej Thunderpick Bitcoin. Ungentium po wczorajszym udanym dniu, dzisiaj będzie miało okazję pójść w ślady Permitta oraz Honoris i awansować do ćwierćfinałów, gdzie czekają już reprezentanci IKLA.

Harmonogram dzisiejszych spotkań