Respawn.pl

Solo wraca z kolegami jako MVP PK

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kang “solo” Keun-Chul to legendarny gracz CS 1.6, który pozostawił trwały ślad w historii sceny tej gry. Dzisiaj zapowiedziano, że MVP PK tworzy drużynę z nim na pokładzie.

Będzie to już druga formacja pod tym szyldem, składająca się z zawodników WeMade FOX i project_kr. Wspólnie z WMF Koreańczycy zwyciężyli na World eSports Masters 2010, prestiżowej imprezie odbywającej się w Chinach, gdzie w finale pokonali inny legendarny zespół, SK Gaming. W 2011 roku Solo porzucił karierę gracza, bo został zmuszony do odbycia służby wojskowej. Teraz wraca i poprowadzi MVP PK na sam szczyt sceny CS:GO.

To już druga drużyna prowadzona przez koreańską organizację MVP. Wyruszyła ona na podbój sceny w listopadzie zeszłego roku, zaczynając od podpisania kontraktu z zawodnikami m0nster. Ci wzięli udział w wielu regionalnych eventach w 2015.

MVP PK tworzą:

[flag kr]Seon-Ho “termi” Pyeon[/flag][flag kr]Keun-Chul “solo” Kang[/flag][flag kr]Min-Soo “glow” Kim[/flag][flag kr]Min-Seok “zeff” Park[/flag][flag kr]Bum-Ki “peri” Jung [/flag]