Respawn.pl

Sony i Fnatic będą pracować nad sprzętem gamingowym INZONE™!

Autor: Maks Bartosik
Sony Fnatic

Sony wkracza na rynek gamingowy! W tym celu japońska marka nawiązała współpracę z organizacją Fnatic, która ma pomóc w opracowaniu sprzętu gamingowego firmy Sony z rodziny INZONE™!

Nikt nie zna się lepiej na potrzebach graczy, niż profesjonaliści. Z takiego założenia wyszło Sony, które przy opracowywaniu swojej własnej marki gamingowej będzie korzystać z porad profesjonalistów występujących na co dzień w Fnatic. To właśnie zawodnicy brytyjskiej organizacji jako pierwsi będą mogli testować sprzęt INZONE™, a Sony wykorzysta ich uwagi do jego udoskonalenia.

Urządzenia Sony INZONE™ powstaną przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia koreańskiej marki w dziedzinie obrazu i dźwięku o wysokiej jakości, a uwagi przekazane przez profesjonalistów z Fnatic mają je tylko ulepszyć i sprawić, że staną się rewolucyjne na rynku sprzętu gamingowego.

Oprócz współpracy przy produkcji sprzętu, Sony i Fnatic będą wspólnie produkować i publikować materiały dla fanów brytyjskiej organizacji. Mają one dostarczyć niepowtarzalnych wrażeń dla graczy i kibiców.

Obie strony nie ukrywają oczywiście radości z nawiązania tej współpracy. Sam Mathews, dyrektor generalny Fnatic, partnerstwo z Sony skomentował następująco:

 Firma Sony jest czołowym innowatorem w dziedzinie technologii, a my mamy ponad 18-letnie tradycje jako światowy lider w turniejach e-sportowych i grach. Chcemy wspólnie rozpalać emocje w widzach i z pomocą naszych światowej klasy zawodników pokonywać ograniczenia w rozwoju produktów. Zamierzamy także wykorzystać naszą bazę ponad 30 milionów fanów do wzmacniania marki INZONE na całym świecie

Hiroshi Nakamura, dyrektor działu Personal Entertainment w Sony Corporation, również nie ukrywał zadowolenia z kooperacji z jedną z najlepszych organizacji Esportowych na świecie:

Połączenie najnowocześniejszej technologii audiowizualnej Sony z niezrównanym doświadczeniem zespołu Fnatic umożliwia nam wspólną realizację wielu inicjatyw, takich jak współtworzenie sprzętu gamingowego i treści, które nadadzą graniu zupełnie nowy wymiar. Firma Sony obrała kierunek „zbliżania się do ludzi”, w tym także do społeczności graczy. Mamy gorącą nadzieję, że dzięki tej współpracy i naszej przynależności do rodziny Fnatic społeczność graczy zyska dodatkową energię i wsparcie.

Marka INZONE™ ma w swojej ofercie wysokiej jakości monitory i słuchawki, przeznaczone dla graczy i dostosowane do ich potrzeb.