Respawn.pl

Source 2 tuż za rogiem! Nowy silnik dodany został do gałęzi deweloperskiej

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, CS:GO

Nowe informacje o Source 2 nieustannie pojawiają się w społeczności CS:GO. W nocy między trzynastym a czternastym marca do gałęzi deweloperskiej zostały dodane pliki związane właśnie z nowym silnikiem.

Source 2 w CS:GO powinien pojawić się już niebawem, co sugerują kolejne ruchy ze strony Valve. Ostatnia noc dla fanów gry ponownie była nieprzespana, bowiem do gałęzi deweloperskiej dodano pliki odpowiedzialne właśnie za nowy silnik.

Source 2 załadowane do gałęzi deweloperskiej

Czy społeczność otrzyma Source 2 już w najbliższych dniach? Deweloperzy zrobili kolejny ważny krok w kierunku wprowadzenia nowego silnika i dodali pliki odpowiedzialne za niego do gałęzi deweloperskiej. Oznacza to, że pliki odpowiedzialne za Source 2 są już załadowane i czekają w kolejce do oficjalnego wrzucenia na serwery. Nie wiemy jednak, czy będzie to nowa gra, która otrzymana wersję próbną, czy jednak faktycznie CS:GO zmieni się na zawsze.

Counter-Strike 2 czy jednak aktualizacja silnika?

Na ten moment nie wiemy czy CS:GO otrzyma po prostu nowy silnik, czy jednak Valve wprowadzi betę nowego tytułu. Według informacji, jakie krążą wśród społeczności, mamy otrzymać całkowicie nową grę. Co ciekawe, Gabe Follower za pośrednictwem swojego Twittera podzielił się także prawdopodobną pulę map, jaka ma pojawić się na początku w Counter-Strike 2. Według plików, na start beta gry otrzyma siedem map, w tym między innymi Inferno, shortdusta czy nawet Cobblestone.