Respawn.pl

Source 2 w CS:GO w pierwszym kwartale 2023 roku?

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, CS:GO

Source 2 w CS:GO to niekończącą się opowieść, która być może, swój finał będzie miała już w 2023 roku. Według najnowszych informacji, nowa silnik ma pojawić się w pierwszym kwartale.

Brak dużych zmian w CS:GO to dla niektórych zmora, bo w ostatnich miesiącach Valve dokonało roszad w grze jak na lekarstwo.  Być może powodem braku zmian jest planowanie dużej aktualizacji na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Source 2 pojawi się w CS:GO w 2023 roku?

Być może rok 2023 będzie przełomowy dla CS:GO, o czym pisze jeden z użytkowników Twittera i miłośnik gry – Aquarius. Jak możemy przeczytać we wpisie, według uzyskanych przez niego informacji i potwierdzonych przez pewne źródła, w pierwszym kwartale 2023 do CS:GO ma trafić Source 2.

Czy w grze doczekamy się wreszcie dużych  zmian?

Aquarius oprócz powołania się na swoje źródła dodaje, że ukrycie wersji beta CS:GO o AppID 710 było spowodowane dużymi testami gry i które udało się wykryć na początku lata. Trzeba jednak dodać, że nadal nic nie zostało potwierdzone przez Valve, lecz miejmy nadzieję, że najnowsze informacje mają chociaż w sobie ziarenko prawdy i doczekamy się w grze konkretnych zmian.