Respawn.pl

Społeczność Counter-Strike zachwycona najnowszą aktualizacją; Powodem między innymi realistyczna woda

Autor: Michał Maćkowski
Plac zabaw Overpass, Counter-Strike 2

Gracze posiadający dostęp do bety Counter-Strike 2 mogą już testować nowe mapy. Valve bowiem wypuściło poprzedniej nocy aktualizację, która zachwyciła społeczność. 

Counter-Strike 2 otrzymał kolejną istotną aktualizację, która przynosi kolejne możliwości dla osób posiadających dostęp do bety. Valve zdecydowało się dodać między innymi nowe mapy, takie jak Overpass oraz Vertigo. To jednak społeczność jest zachwycona nową aktualizacją, między innymi ze względu na bardzo realistyczną wodę.

Nowa aktualizacja Counter-Strike 2 zachwyca graczy

Gracze tuż po aktualizacji Counter-Strike 2 zaczęli ochoczo komentować najnowsze zmiany. To jednak znaleźć słowa krytyki w kierunku Valve jest niesamowicie ciężko, bowiem świetną robotę jaką wykonali deweloperzy, widzą nawet krytycy gry. Od razu osoby posiadające dostęp do bety nowego CS’a zwróciły uwagę na bardzo realistyczną animację wody między innymi w fontannie czy na short’ie na Overpassie.

To jednak nie koniec, bowiem sam Overpass otrzymał bardzo duże usprawnienia graficzne. Mapa wygląda teraz jak przystało na nową wersję gry i tutaj także wielkie brawa należą się Valve i wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego. Słowa uznania w kierunku producenta przesłał były profesjonalny francuski zawodnik – kennyS.

Valve ma jednak pewien problem…

Otwarcie skyboxów na Overpassie już pobudziły kreatywność graczy. Austincs umieścił na swoim profilu na Twitterze filmik, w którym pokazuje boosta, znanego nam między innymi z turnieju Dreamhack, kiedy to olofmeister, ówczesny gracz fnatic widział większość mapy. Tym razem austin pokazał dosyć podobnego boosta, jednak z banana.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 można znaleźć tutaj.