Respawn.pl

Spore zmiany w trybie kariery w EA FC 24!

Autor: Maks Bartosik

Do premiery EA FC 24 zostało coraz mniej czasu, a producenci gry informują o coraz to ciekawszych zmianach, które ma przynieść następca serii FIFA. Niedawno poznaliśmy kilka informacji o nowościach w trybie kariery!

W poniedziałek EA Sports ogłosiło, co nowego pojawi się w trybie kariery w nadchodzącym EA FC 24. W ponad sześciominutowym filmiku pojawiły się zapowiedzi najważniejszych zmian, które mają pojawić się w tym trybie. Wśród nich są m.in. opcja kamery zza pleców naszego menedżera, nowe ujęcia kamer, dzięki którym będziemy mogli oglądać mecze w trybie widza czy nowe style taktyczne. Oprócz tego, w EA FC 24 pojawi się mnóstwo nowych cutscenek, które mają urozmaicić tryb kariery.

Zmiany w karierze zawodnika!

W filmiku zaprezentowano również kilka zmian dotyczących kariery zawodnika. Najistotniejszą z nich jest możliwość zatrudniania agentów i ustalania z nimi, do którego klubu chcielibyśmy trafić. Pomóc nam w tym ma opcja ustawienia sobie celów na dany sezon, które mają pomóc w zrealizowaniu wymarzonego transferu.

Złota piłka pojawi się w grze!

EA poinformowało również, że w EA FC 24 pojawi się Złota Piłka, przyznawana przez magazyn France Football najlepszemu piłkarzowi danego roku. Oznacza to, że w końcu w trybie kariery będziemy mogli wziąć udział w ceremonii Złotej Piłki, a kto wie, czy nawet nie będziemy mogli głosować w plebiscycie!