Respawn.pl

Sprawdzamy najlepsze promocje na Steam Summer Sale!

Autor: Michał Maćkowski
Steam

Do 11 lipca trwa Steam Summer Sale, czyli duża promocja na gry na największej platformie do gier na świecie. Wśród promocji znalazło się wiele ciekawych tytułów, które można zgarnąć z naprawdę dużą zniżką.

Trwa Steam Summer Sale

Wielu graczy wreszcie się doczekało promocji z okazji wakacji na Steam, dzięki której można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy, kupując wybrane przez siebie tytuły. Jak zwykle platforma przeceniła tysiące tytułów, w tym te znane i mniej popularne przez graczy. Trzeba powiedzieć wprost, że można złapać kilka fajnych perełek na trwającym Steam Summer Sale.

Najciekawsze promocje na Steam Summer Sale

Trwa wakacyjna promocja na Steam, w której można zakupić tysiące gier w obniżonych cenach. Wśród tysięcy gier na promocji, można znaleźć tak zwane perełki. Jedną z nim z pewnością jest do zakupienia cała seria Wiedźminów już za niecałe 19 złotych. W zestawie nie ma jednak dwóch dodatków do trzeciej części – Serce z kamienia oraz krew i wino.

Przeczytaj więcej – Steam pozwany w Wielkiej Brytanii! Kwota opiewa na
800 milionów $

Z polskiego podwórka na promocji można zakupić jeszcze między innymi popularne w ostatnim czasie Manor Lords. Gra doczekała się niewielkiej promocji i dzięki Steam Summer Sale można ją zakupić za 112,49 złotych, co pozwoli zaoszczędzić nam ponad 30 złotych (standardowa cena – 149,99 zł).

Duże promocje warte uwagi

Steam sam postanowił wyróżnić sporo gier, które doczekały się naprawdę dużych obniżek. Tak o to już niecałe dziesięć złotych można zakupić między innymi Śródziemie: Cień wojny, Assetto Corsa czy Batman Arkham Knight.

Jeżeli chcecie kupić grę za nieco więcej, czyli 20 złotych, to na promocji Steam również znajdzie się kilka ciekawych do ogrania tytułów. Nie licząc wszystkich trzech części wiedźmina, to za dwie dyszki zakupić można między innymi Ghost Racon Wildlands, Borderlands 2, Battlefield V czy  Frostpunka polskiego studia 11 bit Studios.