Respawn.pl

Środa z EMERITOS BANDITOS

Autor: Krzysztof Sarna

41. sezon ESEA Intermediate nie zatrzymuje się i trwa w najlepsze. Tym samym już dziś EMERITOS BANDITOS rozegra swoje kolejne spotkanie, które jest ważne. Ewentualna wygrana wysunęłaby Polaków na dodatni bilans. 

W miniony poniedziałek EMERITOS BANDITOS wróciło do rozgrywek po prawie tygodniowej przerwie. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy rywalizowali z Benchgaming i wygrali te zawody, jednocześnie wyrównując bilans na 4-4. Dzisiejsze zawody z kolei na najbliższy okres wyłonią nam i odpowiedzą na pytanie, czy bilans EB będzie dodatni, czy ujemny.

“Emerytowani” jak na razie rozegrali osiem pojedynków w 41. odsłonie ESEA Intermediate. Do tej pory szło im raz lepiej, raz gorzej. Jednakże kultowej formacji nie można odmówić ducha walki, który jest widoczny w każdym ze spotkań. Dzisiaj stawka jest całkiem, bo EMERITOS BANDITOS nadal jest w grze o fazę play-off. Żeby jednak się do niej dostać, trzeba wygrać jak najwięcej pozostałych spotkań w etapie zasadniczym.

W środowy wieczór Mateusz “PAGO” Pągowski i spółka rywalizować będą z Roots. Formacja z Finlandii za sobą również ma za sobą osiem potyczek, z tą jednak różnicą, że wygrała z nich aż pięć. Sam mecz odbędzie się na Nuke’u, na którym Roots grało raz i też wygrało wynikiem 16:11 z Sorby Esport Main. Rodacy natomiast także raz poruszali się na tej arenie i również schodzili z niej z tarczą, a to dzięki wiktorii 16:5 przeciwko Black Raccoons. 

20:00 EMERITOS BANDITOS vs. Roots – Nuke [Transmisja]

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.