Respawn.pl

Środa z polskim CS:GO – w akcji zobaczymy Let us cook, Anonymo i ThunderFlash

Autor: Michał Maćkowski

Trzy polskie zespoły CS:GO będziemy mieli okazję oglądać dzisiaj na międzynarodowej arenie. Let us cook, Anonymo oraz ThunderFlash zagrają w dwóch internetowych turniejach.

Polscy kibice CS:GO nie będę się nudzić w połowie tygodnia, bowiem sporo polskich ekip bierze udział w mniejszych internetowych rozgrywkach, gdzie liczy na zdobycie cennych punktów do rankingów. Dzisiaj w akcji zobaczymy łącznie trzy formacje znad Wisły, która zagrają w dwóch turniejach.

Anonymo i Let us Cook w jednym turnieju CS:GO

Patrząc na aktualny stan polskiego CS:GO (nie licząc 9INE), możemy się cieszyć, że aż trzy polskie składy wystąpią dzisiaj w internetowych turniejach. Jako pierwsi na serwerze zameldują się gracze Anonymo, którzy już o 10:00 zagrają w drugim spotkaniu w ramach  Thunderpick World Championship 2023 Europe Series 2. Rywalami Polaków o awans do głównych rozgrywek będzie francuskie Looking4Org.

W tym samym turnieju i także o awans do głównej części rozgrywek zagrają gracze Let us cook. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w składzie z h4rn (Bułgaria), Blytz (Rumunia) oraz morelzem i Demho stoczy bój ze słowackim Sampi.

ThunderFlash rozpoczyna udział w Pinnacle Cup V

Jako ostatni z polskich formacji w środę na serwerze zameldują się gracze ThunderFlash, którzy rozpoczną i miejmy nadzieję nie zakończą swojej przygody z piątym sezonem Pinnacle Cup. Polski zespół czeka rywalizacja z portugalskim Los Alpacas. Porażka w tym meczu powoduje automatycznie odpadnięcie z dalszych rozgrywek.

Swoje spotkanie czeka dzisiaj także Karola “rallena” Rodowicza. Polski zawodnik reprezentujący barwy Into the Breach zagra w fazie pucharowej CCT Online Finals 2, gdzie na start zmierzy się z Zero Tenacity. W tych rozgrywkach zobaczymy łącznie 16 zespołów (w tym Anonymo), które powalczą o pieniądze z puli nagród 200 000$.

Harmonogram dzisiejszych spotkań CS:GO z udziałem Polaków