Respawn.pl

Strona główna » Stanislaw wróci do Evil Geniuses? Niekoniecznie do pierwszego składu

Stanislaw wróci do Evil Geniuses? Niekoniecznie do pierwszego składu

Autor: Aleksander Kurcoń

To się nazywa zatoczyć koło. Peter “stanislaw” Jarguz od listopada 2021 nie potrafił znaleźć organizacji. Wygląda na to, że Kanadyjczyk znalazł… tą samą, tylko nie w takiej wersji, na jaką by liczył.

Wszystko na to wskazuje, że stanislaw ponownie podpisze kontrakt z Evil Geniuses. Tym razem nie będzie jednak grał dla pierwszej drużyny. Przypomnijmy, że organizacja w 2022 roku zaskoczyła wszystkich, kontraktując łącznie trzy zespoły. Stanislaw trafi najprawdopodobniej do EG.CD, gdzie pojawiły się braki.

Braki pojawiły się po tym, jak od składu odsunięto Anthony’ego “CLASIA” Kearneya. Zawodnik trafił na ławkę rezerwowych już dwa miesiące temu i wygląda na to, że pusty slot w końcu się zapełni. Według portalu Dust2.us zastępcą będzie wspomniany stanislaw. Kanadyjski IGL tym samym wróci do Evil Geniuses po kilku miesiącach rozłąki. Przypomnijmy, że zawodnik spędził w tej marce ponad 2 lata i był z nią od momentu stworzenia dywizji CS:GO.

CZYTAJ TAKŻE: Reset rang i zmiana systemu matchmaking! – Aktualizacja CS:GO 2.08.2022

28-latek wniesie do drużyny z pewnością dużo doświadczenia, jednak to może nie wystarczyć. Już w 2021 roku Jarguz pokazywał, że gra na wysokim poziomie jest już poza jego zasięgiem. Jego słaba dyspozycja była jedną z głównych przyczyn upadku poprzedniego składu Evil Geniuses. Być może w innym otoczeniu Kanadyjczyk poradzi sobie lepiej i przypomni sobie stare czasy. EG.CD obecnie jest na 62. miejscu w rankingu HLTV.