[vc_row][vc_column][mp_ads_system ads_system_select=”46014″][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a52437e-25a8″][vc_column_text]
Lokalizacja: | Berlin – Niemcy |
Format rozgrywek: | Faza Kwalifikacji + Faza Grupowa + Faza Pucharowa |
Liczba uczestników: | 24 |
Pula nagród: | 1 000 000 $ |
Data: | 23.07-08.09.2019 |
Faza Pretendentów
- 23.08.2019 – 26.08.2019
- Mecze w systemie szwajcarskim – 3 przegrane eliminują, 3 wygrane dają awans.
- Mecze decydujące w systemie BO3 (reszta BO1).
- 16 drużyn.
- 8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – Legend.
- 8 najgorszych drużyn odpada.
Faza Legend
- 28.08.2019 – 01.09.2019
- Mecze w systemie szwajcarskim – 3 przegrane eliminują, 3 wygrane dają awans.
- Mecze decydujące w systemie BO3 (reszta BO1).
- 16 drużyn.
- 8 najlepszych drużyn przejdzie do następnej fazy – Mistrzów.
- 8 najgorszych drużyn odpada.
Faza Mistrzów
- 05.09.2019 – 08.09.2019
- Drabinka pojedynczej eliminacji.
- Mecze rozgrywane w systemie BO3.
Transmisja
- Polskojęzyczna – IzakOOO
- Angielskojęzyczna – StarLadder
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Uczestnicy” tab_id=”1565175671207-3eef2659-70f6″][vc_column_text]
Faza Pretendentów
G2 |
HellRaisers |
CR4ZY |
mousesports |
|
|
|
|
DreamEaters |
North |
forZe |
TyLoo |
|
|
|
|
FURIA |
NRG |
INTZ |
Vitality |
|
|
|
|
Syman |
Grayhound Gaming |
Avangar | compLexity |
|
|
|
|
Faza Legend
FaZe |
Team Liquid |
Renegades |
mibr |
|
|
|
|
NiP |
Astralis |
ENCE |
Natus Vincere |
|
|
|
|
G2 | Avangar |
NRG |
North |
|
|
|
|
DreamEaters |
CR4ZY |
mousesports |
Vitality |
|
|
|
|
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Pretendentów” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c479437e-25a8″][vc_column_text]
Drużyna | Ilość zwycięstw | Ilość Porażek |
---|---|---|
mouseports | 3 | 0 |
North | 3 | 0 |
G2 Esports | 3 | 1 |
NRG | 3 | 1 |
CR4ZY | 3 | 1 |
DreamEaters | 3 | 2 |
AVANGAR | 3 | 2 |
Team Vitality | 3 | 2 |
Grayhound Gaming | 2 | 3 |
Syman Gaming | 2 | 3 |
forZe | 2 | 3 |
HellRaisers | 1 | 3 |
complexity | 1 | 3 |
Furia | 1 | 3 |
INTZ | 0 | 3 |
Tylooo | 0 | 3 |
Piątek, 23.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO1) | Vitality | 8:16 | Syman | Pierwsze Spotkanie |
12:00 (BO1) | NRG | 17:19 | DreamEaters | Pierwsze Spotkanie |
13:15 (BO1) | G2 | 16:10 | TyLoo | Pierwsze Spotkanie |
13:15 (BO1) | North | 16:5 | INTZ | Pierwsze Spotkanie |
14:30 (BO1) | Furia | 16:6 | HellRaisers | Pierwsze Spotkanie |
14:30 (BO1) | mouesports | 16:6 | forZe | Pierwsze Spotkanie |
15:45 (BO1) | AVANGAR | 16:13 | Complexity | Pierwsze Spotkanie |
15:45 (BO1) | CR4ZY | 16:13 | Grayhound | Pierwsze Spotkanie |
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
19:00 (BO1) | North | 16:14 | Syman Gaming | Drużyny z bilansem 1:0 |
20:15 (BO1) | G2 | 16:9 | DreamEaters | Drużyny z bilansem 1:0 |
21:30 (BO1) | mousesports | 19:17 | AVANGAR | Drużyny z bilansem 1:0 |
22:45 (BO1) | Furia Esports | 11:16 | CR4ZY | Drużyny z bilansem 1:0 |
19:00 (BO1) | NRG | 16:7 | TYLOO | Drużyny z bilansem 0:1 |
20:15 (BO1) | Team Vitality | 16:9 | INTZ eSports | Drużyny z bilansem 0:1 |
21:30 (BO1) | Complexity Gaming | 5:16 | HellRaisers | Drużyny z bilansem 0:1 |
22:45 (BO1) | Grayhound Gaming | 9:16 | ForZe | Drużyny z bilansem 0:1 |
Sobota, 24.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
13:00 (BO1) | Team Vitality | 14:16 | DreamEaters | Drużyny z bilansem 1:1 |
13:00 (BO1) | NRG | 16:4 | Syman Gaming | Drużyny z bilansem 0:1 |
14:15 (BO1) | Furia | 10:16 | forZe | Drużyny z bilansem 0:1 |
14:15 (BO1) | AVANGAR | 16:8 | HellRaisers | Drużyny z bilansem 0:1 |
15:30 (BO3) | G2 Esports | 1:2 | Mousesports | Drużyny z bilansem 2:0 |
15:30 (BO3) | Complexity Gaming | 2:0 | TyLoo | Drużyny z bilansem 0:2 |
18:45 (BO3) | North | 2:1 | CR4ZY | Drużyny z bilansem 2:0 |
18:45 (BO3) | Grayhound | 2:1 | INTZ | Drużyny z bilansem 0:2 |
Niedziela, 25.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO3) | G2 | 2:0 | forZe | Drużyny z bilansem 2:1 |
12:00 (BO3) | Furia | 0:2 | Syman Gaming | Drużyny z bilansem 1:2 |
15:15 (BO3) | complexity | 0:2 | Grayhound | Drużyny z bilansem 1:2 |
15:15 (BO3) | NRG | 2:0 | AVANGAR | Drużyny z bilansem 2:1 |
18:30 (BO3) | Team Vitality | 2:0 | HellRaisers | Drużyny z bilansem 1:2 |
18:30 (BO3) | DreamEaters | 1:2 | CR4ZY | Drużyny z bilansem 2:1 |
Poniedziałek, 26.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO3) | AVANGAR | 2:1 | Syman | Drużyny z bilansem 2:2 |
15:15 (BO3) | forZe | 0:2 | DreamEaters | Drużyny z bilansem 2:2 |
18:30 (BO3) | Vitality | 2:1 | Grayhound | Drużyny z bilansem 2:2 |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Legend” tab_id=”1515683150836-ff316788-f349″][vc_column_text]
Drużyna | Ilość zwycięstw | Ilość Porażek |
---|---|---|
ENCE | 3 | 0 |
NRG | 3 | 0 |
AVANGAR | 3 | 1 |
Vitality | 3 | 1 |
Asralis | 3 | 1 |
Liquid | 3 | 2 |
Natus Vincere | 3 | 2 |
Renegades | 3 | 2 |
G2 | 2 | 3 |
mousesports | 2 | 3 |
CR4ZY | 2 | 3 |
North | 1 | 3 |
FaZe | 1 | 3 |
MIBR | 1 | 3 |
NiP | 0 | 3 |
DremEaters | 0 | 3 |
Środa, 28.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO1) | ENCE | 16:5 | AVANGAR | Pierwsze Spotkanie |
13:15 (BO1) | Astralis | 16:9 | DreamEaters | Pierwsze Spotkanie |
14:30 (BO1) | Renegades | 14:16 | NRG | Pierwsze Spotkanie |
15:45 (BO1) | Liquid | 16:9 | CR4ZY | Pierwsze Spotkanie |
17:00 (BO1) | Vitality | 16:9 | North | Pierwsze Spotkanie |
18:15 (BO1) | FaZe | 16:8 | mousesports | Pierwsze Spotkanie |
19:30 (BO1) | Natus Vincere | 17:19 | G2 | Pierwsze Spotkanie |
20:45 (BO1) | mibr | 16:12 | NiP | Pierwsze Spotkanie |
Czwartek, 29.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO1) | Renegades | 13:16 | AVANGAR | Mecz drużyn z bilansem 0-1 |
13:15 (BO1) | Natus Vincere | 16:7 | DreamEaters | Mecz drużyn z bilansem 0-1 |
14:30 (BO1) | NiP | 10:16 | CR4ZY | Mecz drużyn z bilansem 0-1 |
15:45 (BO1) | North | 13:16 | mousesports | Mecz drużyn z bilansem 0-1 |
17:00 (BO1) | Liquid | 9:16 | NRG | Mecz drużyn z bilansem 1-0 |
18:15 (BO1) | FaZe | 7:16 | Vitality | Mecz drużyn z bilansem 1-0 |
19:30 (BO1) | ENCE | 16:8 | MIBR | Mecz drużyn z bilansem 1-0 |
20:45 (BO1) | Astralis | 16:7 | G2 | Mecz drużyn z bilansem 1-0 |
Piątek, 30.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
13:00 (BO1) | Natus Vincere | 17:19 | mousesports | Mecz drużyn z bilansem 1-1 |
13:00 (BO1) | Liquid | 18:22 | AVANGAR | Mecz drużyn z bilansem 1-1 |
14:15 (BO1) | MIBR | 4:16 | G2 | Mecz drużyn z bilansem 1-1 |
14:15 (BO1) | FaZe | 9:16 | CR4ZY | Mecz drużyn z bilansem 1-1 |
15:30 (BO3) | ENCE | 2:0 | Vitality | Mecz drużyn z bilansem 2-0 |
15:30 (BO3) | Renegades | 2:0 | DreamEaters | Mecz drużyn z bilansem 0-2 |
18:45 (BO3) | Astralis | 0:2 | NRG | Mecz drużyn z bilansem 2-0 |
18:45 (BO3) | NiP | 0:2 | North | Mecz drużyn z bilansem 0-2 |
Sobota 31.08.2019
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
---|---|---|---|---|
12:00 (BO3) | MIBR | 0:2 | Natus Vincere | Mecz drużyn z bilansem 1-2 |
12:00 (BO3) | G2 | 1:2 | AVANGAR | Mecz drużyn z bilansem 2-1 |
15:15 (BO3) | FaZe | 1:2 | Renegades | Mecz drużyn z bilansem 1-2 |
15:15 (BO3) | Vitality | 2:0 | mousesports | Mecz drużyn z bilansem 2-1 |
18:30 (BO3) | Liquid | 2:0 | North | Mecz drużyn z bilansem 1-2 |
18:30 (BO3) | Astralis | 2:1 | CR4ZY | Mecz drużyn z bilansem 2-1 |
Niedziela 01.09.2019
12:00 (BO3) | Renegades | 2:1 | G2 | Mecz drużyn z bilansem 2-2 |
15:55 (BO3) | Liquid | 2:0 | mousesports | Mecz drużyn z bilansem 2-2 |
19:25 (BO3) | Natus Vincere | 2:1 | CR4ZY | Mecz drużyn z bilansem 2-2 |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Mistrzów” tab_id=”1515691714327-270561b9-dc4e”][vc_column_text]
Czwartek, 05.09.2019
15:00 (BO3) | ENCE | 0:2 | Renegades | Ćwierćfinał |
18:30 (BO3) | Vitality | 1:2 | AVANGAR | Ćwierćfinał |
Piątek, 06.09.2019
15:00 (BO3) | NRG | 2:0 | Natus Vincere | Ćwierćfinał |
18:30 (BO3) | Astralis | 2:0 | Liquid | Ćwierćfinał |
Sobota, 07.09.2019
15:00 (BO3) | Renegades | 0:2 | AVANGAR | Półfinał |
18:30 (BO3) | Astralis | 2:0 | NRG | Półfinał |
Niedziela, 08.09.2019
17:30 (BO3) | Astralis | 2:0 | AVANGAR | Finał |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”Klasyfikacja Końcowa” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d03437e-25a8″][vc_column_text]
Miejsce | Drużyna | Wygrana |
---|---|---|
1. | Astralis | 500 000$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie Legend |
2. | AVANGAR | 150 000$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie Legend |
3-4 | Renegades, NRG | 70 000$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie Legend |
5-8 | ENCE, Vitality, Team Liquid, Natus Vincere | 35 000$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie Legend |
9-11 | mousesports, CR4ZY, G2 | 8 750$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie pretendentów |
12-14 | MIBR, North, FaZe | 8 750$ + miejsce na kolejny Majorze w fazie pretendentów |
15-16 | NiP, DreamEaters | 8 750$ |
17-19 | Symans, forZe, Grayhound | |
20-22 | Complexity, HellRaisers, FURIA | |
23-24 | INTZ, TyLoo |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gameland_block_9 section_title=”Najświeższe informacje dotyczące StarLadder Major Berlin 2019″ post_tag_slug=”Major, Berlin” post_limit=”6″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]