Respawn.pl

Strona główna » StarSeries i-League Season 4

StarSeries i-League Season 4

Autor: Sergiusz Lelakowski
starladder season 4

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a52437e-25a8″][vc_column_text]

StarSeries i-League Season 4

 

Lokalizacja:Kijów, Ukraina
Format rozgrywek:System szwajcarski + Faza pucharowa
Liczba uczestników:16
Pula nagród:300 000 $
Data:27.02-25.02.2018

 

PozycjaNagrodaDrużyna
1. miejsce130 000$?
2. miejsce50 000$?
3. miejsce30 000$?
4. miejsce15 000$?
5-8. miejsce10 000$?
5-8. miejsce10 000$?
5-8. miejsce10 000$?
5-8. miejsce10 000$?
9-11. miejsce6 000$ ?
9-11. miejsce6 000$ ?
9-11. miejsce6 000$ ?
12-14. miejsce4 000$?
12-14. miejsce4 000$?
12-14. miejsce4 000$?
15-16. miejsce2 500$?
15-16. miejsce2 500$?

Faza grupowa:

  • Luty 17- 21, 2018
  • Wszystkie mecze w systemie szwajcarskim BO3 – 3 przegrane eliminują, 3 wygrane dają awans
  • 16 drużyn
  • 8 najlepszych przejdzie do fazy pucharowej
  • 8 najgorszych odpada

Faza Pucharowa:

  • Luty 23-25, 2018
  • Drabinka pojedynczej eliminacji BO3
  • 8 drużyn

Transmisja:

Uczestnicy:

Astralis, Cloud9, FaZe Clan, Fnatic, G2 Esports, Gambit Esports, mousesports, Natus Vincere, SK Gaming, Virtus.pro, HellRaisers, Heroic, Team Liquid, Renegades, TyLoo, MVP PK

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza grupowa” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c479437e-25a8″][vc_column_text]

Sobota, 17.02.2018 – pierwsza runda:

GodzinaDrużynaDrużyna
09:00Cloud92:0Heroic
09:00SK Gaming2:0MVP.PL
12:00Fnatic1:2Gambit Esports
12:00FaZe Clan2:0TyLoo
15:00Natus Vincere2:0HellRaisers
15:00G2 Esports2:0Renegades
18:00Astralis2:1Team Liquid
18:00mousesports2:1Virtus.pro

Niedziela, 18.02.2018 – druga runda 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
 15:00SK Gaming1:2MousesportsMecz wygranych 1-0
15:00Natus Vincere2:1GambitMecz wygranych 1-0
18:00G22:1AstralisMecz wygranych 1-0
18:00FaZe Clan2:0Cloud9Mecz wygranych 1-0

 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
09:00Fnatic0:2TyLooMecz przegranych 0-1
09:00Heroic2:0HellRaisersMecz przegranych 0-1
12:00Virtus.pro2:1MVP PKMecz przegranych 0-1
12:00Team Liquid2:1RenegadesMecz przegranych 0-1

 

Poniedziałek, 19.02.2018 – trzecia runda:

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
 9:00Team Liquid2:0Virtus.proMecz z bliansem 1-1
9:00Cloud90:2SK GamingMecz z bliansem 1-1
15:00Heroic2:0TyLooMecz z bliansem 1-1
15:00Astralis2:0GambitMecz z bliansem 1-1

 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
15:00G22:1MousesportsAwansujący mecz wygranych 2-0
18:00FaZe Clan2:1Natus VincereAwansujący mecz wygranych 2-0

 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
9:00Renegades2:0FnaticEliminacyjny mecz przegranych 0-2
18:00HellRaisers2:0MVP PKEliminacyjny mecz przegranych 0-2

 

 

Wtorek, 20.02.2018 – czwarta runda:

 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
 15:00C92:0Virtus.proMecz z bilansem 1-2
15:00Renegades2:0TyLooMecz z bilansem 1-2
18:00Gambit1:2HellRaisersMecz z bilansem 1-2

 

 

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
14:00Team Liquid2:1MousesportsMecz z bilansem 2:1
17:00Natus Vincere0:2SK GamingMecz z bilansem 2:1
12:00Astralis2:0HeroicMecz z bilansem 2:1

Środa, 21.02.2018 – piąta runda:

GodzinaDrużynaDrużynaStatus
 11:00Renegades2:0HellRaisersMecz z bilansem 2-2
 14:00Heroic1:2Natus VincereMecz z bilansem 2-2
  17:00C90:2MousesportsMecz z bilansem 2-2
Uczestnicy:
    1. Cloud9: Tyler "Skadoodle" Latham, Jacky "Stewie2K" Yip, Timothy "autimatic" Ta, Will "RUSH" Wierzba, Tarik "tarik" Celik 
    2. G2 Esports: Richard "shox" Papillon, Alexandre "bodyy" Pianaro, Nathan "NBK-" Schmitt, Kenny "kennyS" Schrub, Dan "apEX" Madesclaire
    3. Natus Vincere: Ioann "Edward" Sukhariev, Egor "flamie" Vasilyev, Oleksandr "s1mple" Kostyliev, Danylo "Zeus" Teslenko, Denis "electronic" Sharipov
    4. mousesports: Chris "chrisJ" de Jong, Tomáš "oskar" Šťastný, Robin "ropz" Kool, Miikka "suNny" Kemppi, Martin "STYKO" Styk
    5. FaZe Clan: Håvard "rain" Nygaard, Finn "karrigan" Andersen, Nikola "NiKo" Kovač, Ladislav "GuardiaN" Kovács, Olof "olofmeister" Kajbjer
    6. Team Liquid: Nicholas "nitr0" Cannella, Jonathan "EliGE" Jablonowski, Josh "jdm64" Marzano, Russel "Twistzz" Van Dulken, Wilton "zews" Prado
    7. Renegades: Aaron "AZR" Ward, Justin "jks" Savage, Karlo "USTILO" Pivac, Noah "Nifty" Francis, Keith "NAF" Markovic
    8. Fnatic: Freddy “KRIMZ” Johansson, Jesper “JW” Wecksell, Robin “flusha” Rönnquist,  Maikil “Golden” Selim, Jonas “Lekr0” Olofsson
    9. Astralis: Nicolai "dev1ce" Reedtz, Peter "dupreeh" Rothmann, Andreas "Xyp9x" Højsleth, Lukas "gla1ve" Rossander, Emil "Magisk" Reif
    10. Gambit Esports: Mikhail “Dosia” Stolyarov, Dauren “AdreN” Kystaubayev, Rustem “mou” Telepov, Abay “Hobbit” Khassenov, Denis “seized” Kostin
    11. Virtus.pro: Filip "NEO" Kubski, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Janusz "Snax" Pogorzelski, Paweł "byali" Bieliński, Michał "MICHU" Mülle
    12. Heroic: Andreas “MODDII” Fridh, Marco “Snappi” Pfeiffer, Nikolaj “niko” Kristensen, Jakob “JUGi” Hansen, Ruben “RUBINO” Villarroel
    13. HellRaisers: Kirill "ANGE1" Karasiow, Vlаdуslаv "bondik" Nеchуроrchuk, Bence "DeadFox" Böröcz, Özgür "woxic" Eker, Kevin "HS" Tarn
    14. TyLoo: Ke “captainMo” Liu,  Hui “DD” Wu, Haowen “somebody” Xu, Hansel “BnTet” Ferdinand, Kevin “xccurate” Susanto
    15. SK Gaming:  Gabriel "FalleN" Toledo, Fernando "fer" Alvarenga, Marcelo "coldzera" David, Epitácio "TACO" de Melo, Ricardo "boltz" Prass
    16. MVP PK: Keun-chul “solo” Kang,  Min-soo “glow” Kim, Min-seok “zeff” Park, Hae-sung “HSK” Kim, Hyun-pyo “XigN” Lee

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Pucharowa” tab_id=”1515691714327-270561b9-dc4e”][vc_column_text]

Piątek, 23.02.2018 – ćwierćfinały:

GodzinaDrużynaDrużyna
09:00Team Liquid?SK Gaming
12:00FaZe Clan?Renegades
15:00G2 Esports?Mousesports
18:00Natus Vincere?Astralis

 

Sobota, 24.02.2018 – półfinały:

GodzinaDrużynaDrużyna
14:00TBD?TBD
17:00TBD?TBD

 

Niedziela, 25.02.2018 – mecz o 3 miejsce i finał:

GodzinaDrużynaDrużyna
14:00TBD?TBD
GodzinaDrużynaDrużyna
17:00TBD?TBD

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”F.A.Q.” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d03437e-25a8″][vc_column_text]

Czy to jest Major? 

  • Nie to nie jest Major.

Czy podczas tego turnieju “dropią” skrzynki? 

  • Nie, skrzynki dropią wyłącznie na turniejach typu Major.

Kiedy gra Virtus.pro?

  • Zajrzyj do zakładki “Harmonogram i wyniki” 😉

Co oznacza TBD i TBA?

  • TBD – te be decided (zostanie wyłonione) a TBA – to be announced (zostanie ogłoszone).

Czy Izak komentuje ten turniej?

  • Tak, jego relację znajdziecie na polskich kanałach StarLaddera.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][gameland_block_9 section_title=”Najświeższe informacje dotyczące StarSeries i-League Season 4″ post_tag_slug=”StarSeries i-League Season 4, starladder, starseries” post_limit=”6″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]