Respawn.pl

Startują otwarte kwalifikacje do DH Masters Spring! W grze zobaczymy m.in. MICHA oraz fnatic! [AKTUALIZACJA]

Autor: Michał Maćkowski
Envy

Już dzisiaj wystartują otwarte kwalifikacje do DreamHacka Masters Spring. Wśród uczestników nie zabrakło niespodzianek, bowiem o awans powalczy między innymi fnatic oraz międzynarodowy miks Michała “MICHU” Müllera.

Otwarte kwalifikacje to zmora dla polskich zespołów, których zobaczymy dzisiaj naprawdę sporo, jednak zabraknie kilku czołowych drużyn znad Wisły. Na pewno udziału w eliminacjach nie wezmą reprezentanci Anonymo i Wisły All in! Games Kraków.

Wzrok wielu kibiców skierowany jest dzisiaj na międzynarodowy skład, w którym zobaczymy Michał “MICHU” Müllera. Polak w zespole zagra z weteranami światowej sceny CS:GO – Ladislav “GuardiaN” Kovács i Nathan “NBK-” Schmitt. Oprócz “starych wyjadaczy” w drużynie zobaczymy byłego kolegę Michała z Envy –  Buğra “Calyx” Arkın oraz Szwajcara Rigona “rigoN” Gashi. Udział w eliminacjach potwierdziło także ENCE z Pawłem “dychą” Dychą na pokładzie.

Z polskich drużyn swój udział potwierdzili gracze między innymi MAD DOG’s PACT oraz polski miks StylDunow. W rywalizacji nie zabraknie także Izako Boars oraz cały czas świeżego składu Illuminar Gaming. Co ciekawe na liście drużyn znajdziemy także szwedzkie fnatic. Mało kto spodziewał się tak utytułowanej organizacji i drużyny w otwartych eliminacjach.

Zapisy do DreamHacka Masters Spring cały czas trwają i zakończą się dopiero o 17:45. Sama rywalizacja wystartuje jednak o 18 i dopiero jutro poznamy cztery zespoły, które zapewnią sobie udział w zamkniętym etapie. Listę aktualnie zapisanych zespołów znajdziecie tutaj.

AKTUALIZACJA

Niestety jednak międzynarodowy miks z Michałem “MICHU” Müllerem nie weźmie udziału w kwalifikacjach. Na przeszkodzie ekipy stanął kontrakt Francuza – Nathana “NBK-” Schmitt z OG.