Respawn.pl

Startuje BetBoom Dacha w Dubaju. Snax i jego zespół podejmą Cloud9

Autor: Filip Woszczek
Snax

Wtorek oznacza pierwszy dzień turnieju lanowego BetBoom Dacha 2023. Rozgrywki w słonecznym Dubaju rozpoczęte zostaną meczem drużyny Janusza “Snax” Pogorzelskiego, który wraz z GamerLegion zmierzy się z Cloud9.

Turniej lanowy z pulą nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów rozpocznie się już od spotkań w formacie Best of 3. Osiem zespołów podzielonych jest na dwie grupy podwójnej eliminacji, natomiast w finale zwycięzca będzie potrzebował trzech wygranych map.

Snax ciągle w podróży

Z racji tego, że Heroic wycofało się z turnieju, w meczu otwierającym będzie można śledzić zmagania Janusza “Snax” Pogorzelskiego, którego GamerLegion będzie musiało pokonać przeszkodę w postaci Cloud9. Jeszcze na początku grudnia zespół Polaka zakończył swoją przygodę na Elisa Masters Espoo, uznając wyższość ekipy ENCE wynikiem 1-2 w decydującym starciu.

W drugim ze spotkań, Brazylijczycy  zmierzą się z drużyną okraszoną tą samą nazwą co tytułowy sponsor turnieju, czyli BetBoom. Zawodnicy MIBR prezentują się całkiem dobrze, czego dowodem jest ich udział w półfinale ESL Challenger Jönköping, natomiast BetBoom niespodziewanie uznało wyższość dosyć nieznanej ekipy Gucci Academy w 7 sezonie A1 Gaming League.

Harmonogram spotkań:

Wtorek

10:55GamerLegionGamerLegionvs.c9Cloud9
14:25MIBRmibrvs.BetBoomBetBoom

Transmisje ze spotkań w języku angielskim będzie można obejrzeć na kanale fissure_cs_eng. Po więcej informacji o turnieju BetBoom Dacha 2023 zapraszamy do naszej dedykowanej relacji.