Respawn.pl

Startuje BLAST Premier Fall Showdown. Wśród uczestników 9INE, F1KU oraz dycha

Autor: Filip Woszczek
Kylar, 9INE

Z dniem dzisiejszym rozpoczynają się rozgrywki w ramach BLAST Premier Fall Showdown, w którym polskimi akcentami są drużyna 9INE, Maciej “F1KU” Miklas oraz Paweł “dycha” Dycha. Główną nagrodą w tym turnieju jest 20 tysięcy dolarów oraz miejsce na turnieju Fall Final, zaplanowanym na końcówkę listopada.

Startuje BLAST Premier Showdown z 9INE

Jako pierwsze rozegrane zostanie starcie polskiego zespołu, który nie ma za sobą zbyt pozytywnych wyników, jeśli chodzi o miniony sezon ESL Pro League. 9INE będzie chciało zatem poprawić ten wynik, próbując wygrać dziś z ESL Pro League, które poległo w playoffach tejże ligi na rzecz Eternal Fire.

W drugim spotkaniu dzisiejszego dnia będzie można obserwować poczynania Pawła “dycha” Dychy i jego zespołu, który swoje poczynania w EPL zakończył na półfinale, uznając wyższość MOUZ. Naprzeciw nich stanie szwedzki zespół Alliance, któy mimo krótkiego stażu ma już na swoim koncie wygrane przeciwko takim zespołom jak wspomniane MOUZ.

Czwartek rozpocznie się od kolejnego meczu dla Cloud9, będącego w niezbyt przyjemnym miejscu, jeśli chodzi o ostatnie wyniki. Po porażkach przeciwko takim zespołom jak Complexity, Liquid i Eternal Fire, zawodnicy z regionu CIS z pewnością podejdą bardzo poważnie do postawionego wyzwania. Ekipa Movistar Riders bardzo szybko zakończyła swoje ostatnie zmagania w pro lidze, łącznie zdobywając tylko 7 rund przeciwko ENCE.

W drugim z czwartkowych spotkań będzie można zobaczyć zmagania OG z polskim akcentem w postaci Macieja “F1KU” Miklasa. W ostatnich meczach zespół Polaka prezentował formę “w kratkę”, natomiast tym razem czeka ich trudne zadanie w postaci G2. Z drugiej strony, zespół Rasmusa “HooXi” Nielsena zakończył swoją przygodę w playoff’ach EPL‘a już po pierwszym spotkaniu, więc będą oni chcieli poprawić swoje wyniki, potencjalnie pokonując swojego pierwszego rywala.

Harmonogram spotkań:

Środa

15:00 9INE 9ine vs. bb BIG
18:00 ENCE  enc vs. Alliance Alliance

Czwartek

15:00 Cloud9 c9 vs. Movistar Riders Movistar Riders
18:00 G2 g2 vs. og OG

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Showdown są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata, w tym 9INE! Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego, a przygotuje ją zespół GX_Studio. Wraz z nim ekipę komentatorską stworzą Piotr “Duman” Dumanowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Olaf “Szeregowy” Ostrowski oraz Kuba “Kubik” Kubiak.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!