Respawn.pl

Startuje CCT South Europe Series 2! Kto pójdzie po mistrzostwo rozgrywek?

Autor: Krzysztof Sarna

Coraz bardziej dostrzegalny jest powrót do większych turniejów w CS:GO, wszak mamy już połowę stycznia. Dokładnie dziś rozpoczyna się CCT South Europe Series 2, a więc turniej, który potrwa prawie dwa tygodnie. Na liście uczestników nie brakuje polskiej ekipy. Pierwsze starcia zostaną rozegrane dziś. Wraz z naszym sponsorem strategicznym eWinnerem nie pozostaliśmy bierni i przyjrzeliśmy się, co będzie się działo na serwerze.

Mimo że w pierwszym dniu CCT South Europe Series 2 nie będziemy podziwiać HONORIS, które na ten moment jest jedyną polską formacją, tak dziać się będzie i tak sporo. Przez cały dzień toczyć się będą starcia w formacie BO3. Poniżej prezentujemy naszą wspólną analizę wraz z eWinnerem. 

10:30 | PROSPECTS vs. ALTERNATE aTTaX – BO3

Inauguracja imprezy nastąpi o godzinie 10:30, kiedy do akcji wejdzie PROSPECTS oraz ALTERNATE aTTaX. Dla ekipy ze Szwecji będzie to pierwsze spotkanie w nowym roku. Podopieczni Dennisa “Ryttera” Ryttera zakończyli 2022 rok podczas Thunderpicka Bitcoin Series 2 a 19-21 pozycji. Z kolei niemiecki zespół ma już za sobą zamknięte kwalifikacje do OMEN WHR Challenge, które ukończył na 7-8. lokacie, co nie dało awansu. W światowym rankingu HLTV lepiej wypada PROSPECTS, które plasuje się na 61. pozycji, podczas gdy nasi zachodni sąsiedzi oceniani na 108. siłę świata. Kursy również potwierdzają tę różnicę, ponieważ na ten pierwszy kolektyw wynosi on 1.61, podczas gdy na aaTTaX 2.19

12

13:30 | BLUEJAYS vs. Juggernauts – BO3

Trzy godziny później na serwerze zameldują się reprezentanci BLUEJYAS i Juggernauts. Macedończycy całkiem pozytywnie zakończyli 2022 rok, bo na 5-6. lokacie 43. sezonu ESL Challenger League, chociaż chęci były z pewnością na lepszy rezultat. Juggernauts natomiast musiało wygrać zamknięte kwalifikacje, by wstąpić w tym turnieju. Tutaj różnica dzieląca obie ekipy również jest nadto zauważalna, ponieważ “Niebieskie Sójki” są na 43. lokacie w rankingu HLTV. Z kolei Ivan “Rock1nG” Stratiev i jego kompani to 133. pozycja. Bukmacherzy stawiają w przypadku tego starcia na BLUEJAYS, co potwierdza współczynnik 1.37 na tę ekipę. Na “Juggerów” z kolei jest to 2.85.

34

16:30 | Aurora vs. Websterz – BO3

Na 16:30 zaplanowano trzecią konfrontację z udziałem Aurory i Websterz. To spotkanie zapowiada się bardzo pasjonująco, ponieważ obie drużyny prawie że sąsiadują ze sobą w światowym notowaniu. Minimalnie wyżej, bo na 95. miejscu jest Websterz, ale tuż za nim, na 98. pozycji melduje się Aurora. Nie wiemy jednak, jak wygląda dyspozycja obydwóch zespołów, ponieważ te w 2023 roku jeszcze nie rozegrały oficjalnych spotkań. Tak więc te zawody mogą dostarczyć wielu emocji i zwrotów akcji, a jednoznacznego faworyta trudno wyłonić.

19:30 | Sangal vs. GODSENT – BO3

Na zakończenie inauguracyjnego dnia CCT South Europe Series 2 oglądać będziemy bój pomiędzy Sangal a GODSENT. To kolejne formacje, dla których zbliżający się pojedynek będzie debiutem w 2023 roku. Love “phzy” Smidebrant i spółka zajmują 50. lokatę w rankingu HLTV. GODSENT z kolei aktualnie nie zajmuje żadnego usytuowania, dlatego Szwedzi bezsprzecznie zrobią wszystko, by w poniedziałek zameldować się jak najwyżej w aktualizacji wyżej wspomnianego notowania. 

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Startujący dzisiaj turniej CCT South Europe Series 2, a także rozpoczęty nowy rok to świetny moment na to, by po raz pierwszy postawić swój kupon, jeżeli jeszcze do tej pory tego nie robiliście. eWinner jest nieustannie otwarty na nowych graczy. Wystarczy jedynie założyć konto u tego bukmachera i obstawić kupon. W razie gdy ten okaże się przegrany, wówczas otrzymacie zwrot środków pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Z tego miejsca należy zdradzić pewien lifehack, bowiem z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN! Informacje na temat tej kampani znadziecie klikając poniższy banner. 

322954067 847258536552610 1522472824655082416 n

 Esport bez podatku!

Każdy z nas lubi wygrywać i mieć dużo. Jeżeli chcielibyście wygrywać jeszcze więcej, to eWinner ma dla każdego świetną propozycję, a mianowicie “Esport bez podatku”! Jeżeli kupon okaże się wygrany – wówczas zwycięska kwota będzie powiększona. To wszystko za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera. 

eWinner

Harmonogram sobotnich spotkań CCT South Europe Series 2 prezentuje się następująco:

10:30 | PROSPECTS vs. ALTERNATE aTTaX – BO3

13:30 | BLUEJAYS vs. Juggernauts – BO3

16:30 | Aurora vs. Websterz – BO3

19:30 | Sangal vs. GODSENT – BO3

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.