Respawn.pl

Startuje ESL Challenger League 46 w Counter-Strike 2! W grze 9INE, Pompa Team oraz ORKS!

Autor: Michał Maćkowski
Kylar, 9INE

Już dzisiaj polskie drużyny rozpoczną zmagania w ramach 46 sezonu ESL Challenger League. Rozgrywki już w Counter-Strike 2 mają wśród uczestników polskie zespoły. 

ESL Challenger League 46 startuje w Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 wchodzi już na scenę esportową, mimo że gra wciąż zawiera nieco niedociągnięć. Jednym z pierwszych ważnych turniejów, w jakim zobaczymy nową wersję gry jest ESL Challenger League. W rozgrywkach zobaczymy sporo polskich formacji.

Swoje spotkania w ESL Challenger League 46 rozegrają dzisiaj wszystkie formacje znad Wisły. W grupie C znaleźli się reprezentanci Pompa Team, którzy po pożegnaniu Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego mają jedną dziurę w składzie. Przez pierwsze trzy spotkania skład organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka musi grać z Pawłem “byali” Bielińskim, aby utrzymać miejsce w rozgrywkach. Na start Pompa Team zagra z portugalskim SAW.

Grupa D z dwoma polskimi zespołami

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie D, gdzie zobaczymy dwie formacje znad Wisły. Najlepsza polska formacja, czyli 9INE zagra pierwszy turniej (nie licząc kwalifikacji) w Counter-Strike 2. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka zagra dzisiaj przeciwko IKLA, w którym gra Michał “MICHU” Müller. Z pełni polskich formacji w akcji zobaczymy jeszcze dzisiaj graczy ORKS. Polskie orki na start rozgrywek powalczą z rosyjskim 1WIN

Dzisiejszy harmonogram spotkań z udziałem polskich drużyn w ESL Challenger Europe 46