Respawn.pl

Startuje ESL Impact Katowice 2023. Polki z NAVI Javelins powalczą o triumf na rodzimej ziemi

Autor: Filip Woszczek

ESL Impact Katowice 2023, czyli turniej kobiet z pulą 100 000 dolarów rozpocznie się już dziś. Przez weekend osiem drużyn, w tym Polki z NAVI Javelins stoczą między sobą pojedynki, począwszy od spotkań Best of 1.

Dla Polek z NAVI Javelins będzie to pierwszy turniej lanowy w tym roku. Podopieczne Adriana “AlcesTa” Chyziaka będą chciały powtórzyć sukces z grudnia, gdy udało im się zdobyć pierwsze miejsce w turnieju IESF Female World Esports Championship, pokonując drużynę Argentyny. Sam turniej odbędzie się na terenie IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, znajdującym się niedaleko Spodka. Zainteresowani będą mogli obejrzeć rozgrywki ESL Impact na miejscu całkowicie za darmo.

W swoim pierwszym spotkaniu zmierzą się przeciwko CLG Red, czyli reprezentantkom północnoamerykańskiej organizacji. Pierwsze spotkania zaczynające się od godziny 10:00 rozegrają się w formacie Best of 1. Cztery drużyny, które odniosą dziś zwycięstwo, stoczą dziś jeszcze jeden pojedynek decydujący o awansie do fazy playoff.

Harmonogram spotkań:

10:00 – Nigma Galaxy vs. Saints

11:40 – B4 fe vs. HSG fe

13:20 – NAVI Javelins vs. CLG Red

15:00 – FURIA fe vs. 9 Pandas Fearless

16:40 – Mecz wygranych

18:20 – Mecz wygranych

20:00 – Mecz eliminacyjny