Respawn.pl

Startuje ostatni wielki turniej w 2022 roku! Kto wygra BLAST Premier World Final?

Autor: Krzysztof Sarna

Przed nami ostatni duży turniej z udziałem najlepszych formacji globu CS:GO w 2022 roku. BLAST Premier World Final zwieńczy rywalizację w bieżącym roku, tak więc warto będzie śledzić startujące już dziś zmagania przed kilka kolejnych dni. Środowe spotkania przeanalizowaliśmy wraz z naszym partnerem strategicznym, eWinnerem. 

Kiedy to zleciało? Zapytać mogło wielu z nas, ale najprawdopodobniej pytanie to nasili się w samej końcówce 2022 roku. Trzeba jednak przyznać, że czas leci szybko, a same turnieje przebiegły jeszcze szybciej. Zanim się spojrzymy, BLAST Premier World Final będzie już za nami. Przed nami jednak pięć dni zmagań w Abu Dhabi.

Outsiders vs. Team Liquid – BO3

Impreza ma miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, przez co musimy się przygotować na nieco inne, wcześniejsze godziny spotkań. W ten oto sposób impreza zostanie otwarta o godzinie 7:00, kiedy to na serwerze zameldują się reprezentanci Outsiders i Teamu Liquid. Rosyjsko-kazachski kolektyw miesiąc ostatnie spotkanie rozegrał miesiąc temu, bo 13 listopada. Formacja z regionu CIS jednak świetnie wspomina ten czas, bo wygrała przecież Majora Intel Extreme Masters w Rio. TL natomiast dotarło do półfinału tych zawodów. W starciu premiowanym finałem podopieczni Damiana “dapsa” Steel’a musieli uznać wyższość Heroic. “Wykluczeni” są na ten moment drugą siłą świata, podczas gdy przedstawiciele amerykańskiej organizacji zajmują ósmą lokatę. Faworytem tego starcia są zwycięzcy Majora, na których kurs wynosi 1.64, podczas gdy na Liquid jest to 2.12.

FaZe Clan vs. G2 Esports – BO3

Trzy godziny później, a więc o godzinie 10:00 dojdzie do hitowego starcia z udziałem FaZe Clanu i G2 Esports. Ten pierwszy zespół na minionym BLAST Premier Fall Final, na którym dotarł do finału, poprawił się po tragicznym Majorze, na którym przegrał trzy starcia z rzędu i pożegnał się z imprezą wspieraną przez Valve. Finn “karrigan” Andersen i jego koledzy zajmują na ten moment 3. posadę w rankingu HLTV. “Samuraje” natomiast zaliczyły na przestrzeni miesięcy widoczny regres, czego dowodem jest jeszcze 5. miejsce w notowaniu HLTV w październiku. Bieżący okres to już 12. usytuowanie, co dowodzi, że najlepiej się nie dzieje. Ostatnie rezultaty osiągane przez Nikolę “NiKo” Kovaca i jego kolegów również zdają się to potwierdzać. Półfinał 16. sezonu ESL Pro League, brak awansu na Majora w Rio de Janeiro czy 5-6. lokata na BLAST Premier Fall Final jasno obrazują, że nie wszystkie elementy grają do końca. Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że faworytem tej konfrontacji jest właśnie FaZe. Współczynnik na tę ekipę wynosi 1.55, a na G2 2.30

f1f2f3f4f5

Heroic vs. OG Esports – BO3

Na godzinę 16:00 zaplanowano pojedynek pomiędzy Heroic a OG Esports. To zwłaszcza tutaj warto śledzić zawody uważnie, ponieważ w szeregach OG znajduje się przecież Maciej “F1KU” Miklas, który jest jedynym reprezentantem Polski na tym turnieju. Jego formacja nie jest jednak faworytem do zgarnięcia trofeum. Tym bardziej przecież, że OG jest najniższej notowaną drużyną spośród wszystkich na BLAST Premier World Final. Miklas i jego kompani plasują się na 18. pozycji. Na sam start imprezy dostali jednak najbardziej wymagające wyzwanie, ponieważ Heroic aktualnie jest liderem światowego rankingu HLTV. Duńczycy jeszcze niedawno wygrali BLAST Premier Fall Final i to oni są zarazem największym faworytem nie tylko tego spotkania, ale i wszystkich środowych. Każda postawiona złotówka w przypadku ich zwycięstwa będzie mnożona razy 1.40. Gdyby to jednak OG wygrało, wówczas 1 PLN pomnożony zostanie razy 2.75.

h1h2h3h4h5

Natus Vincere vs. Team Vitality – BO3

Na samo zakończenie inauguracyjnego dnia, o godzinie 16:00 w akcji podziwiać będziemy Natus Vincere i Team Vitality. Ukraińsko-rosyjski kolektyw na pewno chciałby zakończyć ten rok z przytupem po ogólnie przeciętnym. Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego kompani co prawda nieustannie byli w topie, ale poza mistrzostwem BLAST Premier Spring Finals nie udało im się niczego w tym roku wygrać. “Pszczoły” obecnie oceniane są na dziewiątą siłę świata. Jednakże ostatnie rezultaty również nie są satysfakcjonujące. Bukmacherzy twierdzą, że lepiej z tej potyczki wyjdzie Na’Vi. Przelicznik na organizację zza naszej wschodniej granicy to 1.66. Na Team Vitality natomiast wynosi on 2.09. 

n1n2n3n4n5

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Rozpoczynający się dzisiaj BLAST Premier World Final to świetny moment na to, by po raz pierwszy postawić swój kupon, jeżeli jeszcze do tej pory tego nie robiliście. eWinner jest nieustannie otwarty na nowych graczy. Wystarczy jedynie założyć konto u tego bukmachera i obstawić kupon. W razie gdy ten okaże się przegrany, wówczas otrzymacie zwrot środków pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Z tego miejsca należy zdradzić pewien lifehack, bowiem z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN! Informacje na temat tej kampani znadziecie klikajać poniższy banner. 

750x200 Respawn Esport bez podatku!

Każdy z nas lubi wygrywać i mieć dużo. Jeżeli chcielibyście wygrywać jeszcze więcej, to eWinner ma dla każdego świetną propozycję, a mianowicie “Esport bez podatku”! Jeżeli kupon okaże się wygrany – wówczas zwycięska kwota będzie powiększona. To wszystko za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera. 

300x250 Esport Bez Podatku 2

Harmonogram środowych spotkań BLAST Premier World Final prezentuje się następująco:

7:00 | Outsiders vs. Team Liquid – BO3

10:00 | FaZe Clan vs. G2 Esports – BO3

13:00 | Heroic vs. OG Esports – BO3

16:00 | Natus Vincere vs. Team Vitality – BO3

Wszystkie te spotkania wraz z polskim komentarzem można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Dostaniecie się do niego klikając tutaj

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.