Respawn.pl

Startuje polska grupa w Spring Sweet Spring 3, a w niej Anonymo, Wisła, PACT i Honoris!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Czas na poważne polskie granie. W środek tygodnia czeka nas sporo pojedynków z udziałem polskich drużyn, w tym cztery bratobójcze mecze i rywalizacja o kolejny punkty w ESEA Premier.

Środę z polskimi drużynami rozpoczniemy już z samego rana, bo o 9 rozpoczną się pierwsze pojedynki w ramach regionalnych kwalifikacji do trzeciego sezonu Sweet Spring Sweet. W polskiej grupie do akcji wkroczą między innymi zawodnicy Anonymo, którzy na start podejmą Honoris. W drugim spotkaniu i w tym samym czasie Wisła All in! Games Kraków stawi czoła MAD DOG’S PACT. To jednak nie koniec emocji związanych z pierwszym etapem kwalifikacji do Sweet Spring Sweet 3. Po pierwszej otwierającej serii przyjdzie kolej na pojedynki zwycięzców i przegranych. Druga seria meczów zaplanowana została na godzinę 12.

Na pojedynkach w ramach SSS dzień z Polakami się nie zakończy. Równo o 19 do gry wkroczą trzy polskie formacje, które powalczą o punkty w ESEA Premier. Ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka stoczy bój z rosyjskim forZe, a x-kom AGO w swoim jedynym dzisiejszym oficjalnym spotkaniu stanie w szranki z tureckim Sangal, czyli pogromcami Anonymo. O tej samej godzinie o pierwsze punkty powalczą także gracze Izako Boars, którzy wczoraj przegrali na Sprout i aktualnie zajmują ostatnie miejsce w grupie B. Dzisiaj dziki postarają się pokonać Endpoint

Harmonogram na dziś

  • Anonymo vs Honoris – 9:00 (BO3, transmisja)
  • Wisła All in! Games Kraków vs MAD DOG’S PACT – 9:00 (BO3, transmisja)
  • Pojedynek zwycięzców – 12:00 (BO3, transmisja)
  • Pojedynek przegranych – 12:00 (BO3, transmisja)
  • x-kom AGO vs Sangal – 19:00 (BO3, transmisja)
  • Wisła All in! Games Kraków vs forZe – 19:00 (BO3, transmisja)
  • Izako Boars vs Endpoint – 19:00 (BO3, transmisja)