Respawn.pl

Stary trzon G2 znowu razem! bodyy oficjalnie w Falcons

Autor: Marcin Kapusta

Falcons Esports posiada w swoich szeregach stary trzon G2 Esports w postaci Nathana “NBK-a” Schmitta, Kennego “kennyS-a” Schruba oraz Alexandre’a “bodyy’iego” Pianaro!

Od kilku dni w kuluarach krążyły doniesienia na temat potencjalnych zmian kadrowych w Falcons. Reporter neL informował, że angaż w wyjściowym składzie straci Jordan “Python” Munck-Foehrle, a w jego buty wejdzie właśnie bodyy. Niemniej na uboczu niespodziewanie znalazł się Ali “hAdji” Haïnouss.

Jestem bardzo podekscytowany i wdzięczny za otrzymanie tej szansy. Nie mogę się doczekać ponownej pracy z NBK-em jako drugi prowadzący. Cztery lata bez majora, chcę sprawić, żebyście byli ze mnie dumni i usłyszeć, jak wiwatujecie w Paryżu.” – zakomunikował bodyy za pośrednictwem Twittera. “Witamy GOAT-a! Potrzebowaliśmy takiego gracza, jak on, aby stworzyć równowagę dla naszego zespołu. Jest z pewnością najbardziej utalentowanym zawodnikiem francuskiej sceny.” – wtórował w samych superlatywach trener Falcons, Steeve “Ozstrik3r” Flavigni.

bodyy współpracował z NBK-iem i kennyS-em pod banderą G2 Esports i razem sięgnęli po kilka spektakularnych sukcesów. Do najważniejszych należą tytuły mistrzowskie DreamHack Masters Malmo 2017, piątego sezonu ESL Pro League i DreamHack Open Tours 2017, a także dotarcie do półfinału EPICENTER 2017. Po zakończeniu owocnego epizodu w G2, bodyy występował w Teamie LDLC i projekcie DBL PONEY. Przez ostatni rok utożsamiał się z belgijskim klubem HEET.

Aktualny skład Falcons Esports wygląda następująco:

  • France Nathan “NBK” Schmitt
  • France Kenny “kennyS” Schrub
  • France Kevin “misutaaa” Rabier
  • France Jordan “Python” Munck-Foehrle
  • France Alexandre “bodyy” Pianaro
  • France Steeve “Ozstrik3r” Flavigni (trener)