Respawn.pl

Stavn i Jabbi oficjalnie w Astralis!

Autor: Maks Bartosik
Astralis zaczyna ESL Pro League S19 od wygranej

Trochę to trwało, ale w końcu mamy oficjalne potwierdzenie! Stavn i Jabbi zostali zaprezentowani jako nowi zawodnicy Astralis!

O potencjalnym przejściu tej dwójki do największej duńskiej organizacji mówiło się od początku października, gdy na jaw wyszły nieciekawe informacje dotyczące zachowania Stavna i Jabbiego. Mieli oni poniekąd wymuszać swój transfer do Astralis, jednocześnie przedłużając kontrakty z Heroic. Obydwaj gracze zostali za to odsunięci od składu i ostatnie 1.5 miesiąca spędzili na ławce rezerwowych w Heroic.

Stavn i Jabbi w końcu w Astralis!

Kwestią czasu było oficjalne potwierdzenie transferu duńskiego duetu do Astralis. Można nawet powiedzieć, że sami zawodnicy Astralis na to czekali, patrząc na ich ostatnie wyniki. Aż w końcu dzisiaj obie organizacje potwierdziły przenosiny Stavna i Jabbiego do najbardziej utytułowanej duńskiej formacji.

Stavn i Jabbi wejdą do składu w miejsce B0RUPa oraz Buzza. Dyrektor duńskiej organizacji, Kasper Straube w rozmowie z Media Teamem Astralis nie krył zadowolenia ze ściągnięcia dwóch gwiazd Heroic:

Jestem co najmniej podekscytowany faktem, że sprowadzamy dwóch zawodników najwyższej jakości, którzy pod względem stylu gry i osobowości są dopasowani do zespołu i organizacji Astralis. Ich jakość na serwerze nie wymaga szczegółowego omówienia, a jednocześnie są pokorni, ale niezwykle chętni do rozwoju jako gracze i wnoszenia wkładu w zespół i społeczność Astralis. Dziś robimy znaczący krok naprzód i jestem dumny i podekscytowany faktem, że mamy na pokładzie Martina i Jakoba

Obecny skład Astralis prezentuje się następująco:

  • Benjamin “blameF” Bremer
  • Nicolai “dev1ce” Reedtz
  • Victor “staehr” Staehr
  • Jakob “jabbi” Nygaard
  • Martin “stavn” Lund
  • Peter casle Ardenskjol